• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мешканці Покровська отримали допомогу від фонду Unchain Ukraine

eye

424

20.06.2022 18:08

Новини громад

img

Чи не щодня Покровська громада отримує гуманітарну допомогу від різних благодійних організацій, фондів та приватних осіб. Цього разу гуманітарний вантаж надійшов від інноваційного благодійного фонду Unchain Ukraine, що був заснований як ініціатива глобального збору коштів на основі криптовалюти для допомоги Україні.

Сьогодні від фонду 600 продуктових наборів отримали мешканці другого та четвертого кварталів, вулиць Шмідта та Заводська. Гуманітарну допомогу було розподілено між малозабезпеченими родинами, пенсіонерами, а також усіма, хто опинився у складних життєвих умовах.

«Щиро дякуємо засновникам Фонду Unchain Ukraine за надання допомоги, а також КУ «Агентство розвитку громади» за можливість співпрацювати із Фондом та допомагати людям. Сподіваюсь на наше подальше партнерство», - зазначила очільниця Комітету самоорганізації населення Марина Ухова.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

22

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

42

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

36

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію