• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мешканці Покровська отримали допомогу від фонду Unchain Ukraine

eye

539

20.06.2022 18:08

Новини громад

img

Чи не щодня Покровська громада отримує гуманітарну допомогу від різних благодійних організацій, фондів та приватних осіб. Цього разу гуманітарний вантаж надійшов від інноваційного благодійного фонду Unchain Ukraine, що був заснований як ініціатива глобального збору коштів на основі криптовалюти для допомоги Україні.

Сьогодні від фонду 600 продуктових наборів отримали мешканці другого та четвертого кварталів, вулиць Шмідта та Заводська. Гуманітарну допомогу було розподілено між малозабезпеченими родинами, пенсіонерами, а також усіма, хто опинився у складних життєвих умовах.

«Щиро дякуємо засновникам Фонду Unchain Ukraine за надання допомоги, а також КУ «Агентство розвитку громади» за можливість співпрацювати із Фондом та допомагати людям. Сподіваюсь на наше подальше партнерство», - зазначила очільниця Комітету самоорганізації населення Марина Ухова.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

23

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію