• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За 3 місяці Покровська громада отримала понад 500 тонн гуманітарного вантажу

eye

798

15.06.2022 17:57

RSS

img

З перших днів війни у Покровську виникла потреба у гуманітарній допомозі. За цей час різноманітними фондами та організаціями було надано понад 440 тисяч одиниць наборів різного напрямку. Це харчові продукти, одежа, взуття, засоби особистої гігієни, вода та інше. 

Сьогодні на сесійному засіданні керуюча справами виконкому Алевтина Жук звітувала перед депутатами про отримання та розподіл допомоги у громаді.


Першими гуманітарну допомогу отримали переселенці, які знайшли тимчасовий прихисток у Покровську. Більша частина вантажу була надана представникам вразливих верств населення: одиноким матерям, опікунам, малозабезпеченим та багатодітним родинам, особам з інвалідністю та тим, хто опинився в складних життєвих обставинах. 

Великі об'єми гуманітарних надходжень були призначені для розподілу між медичним закладам громади. З березня поточного року лікарні отримали понад 72 тисячі одиниць медичних товарів. 

«Весь цей час ми працюємо над тим, щоб забезпечити мешканців нашої громади життєво необхідними речами. Дякуємо усім фондам та організаціям, з якими ми співпрацюємо, а їх понад 30, за швидке реагування на наші прохання та ту допомогу, яку ми від них отримуємо. Окремі слова подяки активним мешканцям Покровська, волонтерам, працівникам структурних підрозділів міської ради, хто бере участь у розвантаженні, фасуванні та видачі гуманітарної допомоги», - зауважила Алевтина Жук.

Звіт. Презентація

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

29

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

31

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію