• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Керівники Покровської громади шукають рішення для «водного питання»

eye

658

15.06.2022 15:20

Новини громад

img

Днями відбулось знеструмлення Карлівської фільтрувальної станції. На цю годину енергетикам ДТЕК вдалось ліквідувати аварійну ситуацію на фільтрувальній станції та запустити її в роботу. Вода у кранах мешканців Покровської громади має з'явитись вже увечері. Але небезпека залишитись без водопостачання для Покровської громади не минула.

Про це повідомив заступник Покровського міського голови під час сесійного засідання. Крім того, він нагадав, що запасу води залишилось на декілька місяців і вкотре закликав мешканців громади раціонально його використовувати. 

«Сьогодні ми шукаємо можливість забезпечення хоча б мінімальної потреби питною водою місцевих мешканців. Від міжнародних партнерів місто отримало систему очищення води, до якої ще чекаємо систему ОСМОС. Необхідна потужність – 35 кубів питної води щоденно. Але у нас відсутній механізм централізованого підвозу питної води. Тож наразі гостро стоїть питання у придбанні водовозів», - зауважив Олександр Добровольський. 

За його словами, керівництво КП «Покровськводоканал» вже звернулися до міжнародної організації «Товариство Червоного  Хреста України» з проханням про надання допомоги у вигляді спецтранспорту, але якщо і буде прийняте позитивне рішення, чекати доведеться декілька місяців. 

Своєю чергою, депутати зазначили важливість вирішення «водного питання» та підтримали пропозицію керівників громади щодо виділення коштів на придбання двох дев'ятикубових водовозів на загальну суму 6 мільйонів 579 тисяч гривень. Розпорядником коштів виступатиме КП «Покровськводоканал».

Відповідне рішення було підтримано одноголосно.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Роботу Карлівської фільтрувальної станції поновлено

Дякуємо за героїчні зусилля, які доклали до цього енергетики та співробітники "Вода Донбасу"!

eye

32

Новини громад

18 серпня 2022 13:30

ВІДЕО. Покровський міський голова Руслан Требушкін проінспектував роботу свердловин

У зв`язку з аварійною зупинкою Карлівської фільтрувальної станції та відсутністю централізованого водопостачання у Покровській громаді організовані пункти роздачі технічної та питної води.

eye

30

Новини громад

18 серпня 2022 10:42

Олександр Добровольський: " У громаді триває робота з заготовлення дров та закупівлі вугілля"

Аби зробити запас дров у громаді вже проінвентаризовано понад 400 лісосмуг. Над формуванням пакета документів для видалення дерев працюють землевпорядники разом зі старостами приєднаних територій та фахівцями МНС.

eye

35

Новини громад

17 серпня 2022 18:29

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію