• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутатський день: які проєкти рішень викликали найбільші обговорення?

eye

757

13.06.2022 17:49

Новини громад

img

13 червня у режимі відеоконференції відбувся депутатський день, під час якого представники депутатського корпусу разом з керівниками громади розглянули понад 10 важливих питань.

Стосувались вони розподілу бюджетних коштів, внесення змін та доповнень до міських соціальних програм, а також роботи комунальної сфери.

Найбільші обговорення у присутніх викликали питання, які розглядались у блоку різне, а саме: відновлення роботи ліфтів у багатоповерхових житлових будинках Покровська з 20 червня,  поновлення оплати послуг за водопостачання/водовідведення та вивезення сміття, пiдготовка до зими в умовах вiдсутностi газопостачання.

"Ще у лютому  своїм рiшенням депутати звільнили від сплати за комунальні послуги мешканців усієї Покровської громади. Але вже багато людей повернулось, місто продовжує функціонувати, а послуги надаватись у повному обсязі, - звернулась до депутатів секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо. –  Сьогодні вже Президент та прем'єр мiнiстр наголошують на необхiдностi відновлювати економіку, там де це можливо, щоб наповнювати бюджет. Так, у лютому була складна ситуація, і  тимчасове призупинення сплати за комунальні послуги було важливим для пiдтримки мешканцiв нашої громади. Але зараз, я вважаю, прийшов час, коли треба поновити сплату наданих послуг. В нас повинен бути резерв коштів, щоб у разі надзвичайної ситуації ми мали змогу спрямувати їх на вiдновлення iнфраструктури та допомогу нашим мешканцям».

Розглядаючи проєкт рішення щодо сплати за комунальні послуги, депутатка від партії «Порядок» Юлія Гуріненко запропонувала розробити альтернативні пропозиції щодо сплати послуг з вивезення ТПО та робити нарахування по фактичній кількості осіб, які мешкають в будинку чи квартирі.

Подібне звернення на адресу депутатів надійшло і від голови фракції «Слуга народу» Олени Харчевної.

За словами заступника Покровського міського голови Олександра Добровольського, несплата мешканцями за отримані послуги є причиною недоотримання прибутку комунальних підприємств міста, що знову «ляже» на плечі міського бюджету. Тож керівники громади звернулись до депутатів з проханням підтримати на сесійному засіданні проєкт рішення щодо поновлення сплати за комунальні послуги.

Після тривалих обговорень усі проєкти рішень були розглянуті та допущені до винесення на чергову 30-ту сесію міської ради.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

15

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

ВІДЕО. У Покровську триває поточний ремонт м`якої крівлі багатоповерхівок

Бригади підрядників уже другий місяць латають дірки на крівлях, що постраждали від негоди. Кошти на такі роботи виділено зі спецфонду міського бюджету. Роботи виконують так, щоб оновлений дах прослужив не один десяток років.

eye

57

Новини громад

09 серпня 2022 19:22

Від школярів Польщі — українським захисникам. Керівники Покровська передали подарунки воїнам ЗСУ

До Покровська продовжує надходити допомога від мешканців Європи. Сьогодні заступники міського голови Маргарита Ідрісова та Микола Шабельник передали військовослужбовцям двох батальйонів, які несуть службу у Пісках та Авдіївці, чоловічі шкарпетки.

eye

77

Новини громад

09 серпня 2022 13:52

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію