• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

8 проєктів рішень депутати розглянули під час комісії з питань місцевого самоврядування та дотримання законності

eye

661

09.06.2022 15:53

Новини громад

img

9 червня в режимі відеоконференції відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності, забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів. На порядку денному були бюджетні та соціальні питання. 

На початку засідання члени комісії заслухали директорку Департаменту фінансово – економічної політики та управління активами Юлію Порецьку з пропозицією щодо внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 23.12.2021 № 8/22-12 «Про бюджет Покровської міської територіальної громади на 2022 рік та до Програми соціально-економічного розвитку. 

«Передбачається виділення одного мільйона гривень за рахунок коштів на початок року екологічного податку на придбання євроконтейнерів. Наразі є потреба в придбанні 300 контейнерів, загальна вартість яких складає понад 3 мільйонів гривень. 2 мільйони 150 тисяч грн у бюджеті вже закладено», - зазначила Юлія Порецька. 

Як зазначила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо, посилаючись на пояснення в.о. директора КП «БКП», минулого року було придбано 255 євроконтейнерів на загальну суму 3, 074 млн грн. Кількість вже встановлених ємностей для сміття по м.Покровськ складає 271 одиницю. Для завершення робіт у поточному році із заміни старих контейнерів необхідно придбати 170 євроконтейнерів для потреб Покровська та 120 – для м.Родинське. 

«Придбання контейнерів – дійсно необхідне питання, але враховуючи воєнний стан, депутати запропонували відкласти процес придбання контейнерів до стабілізації ситуації. Таке ж рішення було прийняте стосовно проведення ремонту доріг, щоб у разі активних бойових дій мати змогу надати допомогу нашим мешканцям. Є як заперечення, так і прохання від мешканців нашої громади щодо встановлення таких контейнерів», - зауважила Наталія Іваньо. 

Враховуючи усі роз`яснення керівників громади, члени комісії проголосували за винесення цього проєкту рішення на чергову 30-ту сесію міської ради. 

Один з проєктів рішень, які сьогодні були розглянуті під час засідання депутатської комісії, стосувався внесення змін до цільової Програми «Сприяння діяльності добровольчого формування Покровської міської територіальної громади на 2022».

Через те, що під час визначення розміру заробітної плати для представників добровольчого формування не було враховано утримання податків, присутнім було запропоновано привести програму у відповідність.

Відтепер розмір заробітної плати складатиме від 10 до 20 тисяч гривень, в залежності від займаної посади. 

Серед іншого, члени комісії розглянули внесення змін до соціальних програм, передачу товарно-матеріальних цінностей, основних засобів та інших необоротних матеріальних активів з балансу на баланс, а також впорядкування питання щодо місцевих податків та зборів на 2022 рік. 
Усі проєкти рішень були опрацьовані та допущені до винесення на чергову 30-ту сесію міської ради, яка відбудеться 15 червня.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Роботу Карлівської фільтрувальної станції поновлено

Дякуємо за героїчні зусилля, які доклали до цього енергетики та співробітники "Вода Донбасу"!

eye

30

Новини громад

18 серпня 2022 13:30

ВІДЕО. Покровський міський голова Руслан Требушкін проінспектував роботу свердловин

У зв`язку з аварійною зупинкою Карлівської фільтрувальної станції та відсутністю централізованого водопостачання у Покровській громаді організовані пункти роздачі технічної та питної води.

eye

30

Новини громад

18 серпня 2022 10:42

Олександр Добровольський: " У громаді триває робота з заготовлення дров та закупівлі вугілля"

Аби зробити запас дров у громаді вже проінвентаризовано понад 400 лісосмуг. Над формуванням пакета документів для видалення дерев працюють землевпорядники разом зі старостами приєднаних територій та фахівцями МНС.

eye

35

Новини громад

17 серпня 2022 18:29

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію