• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Проєкти соціального напрямку розглянули депутати на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань

eye

340

08.06.2022 15:53

RSS

img

Перший проєкт рішення стосувався затвердження Порядку із надання послуги комплексної реабілітації (абілітації)  у комунальних установах за рахунок коштів бюджету Покровської міської територіальної громади.

Як зазначила начальниця УСЗН Ірина Бонзюх, у чинний Порядок пропонується внести зміни, що стосуються механізму оформлення документів до реабілітаційних та абілітаційних центрів. Завдяки змінам менше документів потрібно буде збирати людям, що потребують соціальних послуг. і відповідно на працівників центрів буде зменшено навантаження по обробці цих паперів.

Також на розгляд членам комісії був представлений проєкт рішення Про  внесення змін до рішення міської ради від 22.10.2020 № 7/86-12 «Про затвердження Порядку відшкодування вартості проїзду з міста Покровська у місто Дніпро та у зворотному напрямку особам з інвалідністю до 23 років з вадами слуху, дітям з інвалідністю з вадами слуху та батькам, які супроводжують цих дітей».

Ірина Бонзюх зазначила, що раніше прийняте рішення потребує коригування механізму фінансування цих перевезень. Документи, що здаються по факту проїзду за грудень, потрапляють вже у новий фінансовий рік і їх неможливо компенсувати. Зміни, які виносяться на розгляд депутатам, мають виправити теперішнє положення.

Секретар міської ради Наталія Іваньо поцікавилася, як контролюється кількість поїздок цієї категорії учнів громади. За словами керівниці управління соціального захисту звітність проїзних документів організована таким чином, що зловживання послугою неможливе.

Також на сьогодні було заплановане засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів, інвестиційної політики, але через відсутність кворуму згідно з регламентом питання будуть розглянуті на постійній комісії  з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності, забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів, засідання якої заплановане на завтра.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

28

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

30

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію