• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Черлідери Покровська візьмуть участь у Чемпіонаті Європи

eye

752

08.06.2022 10:15

Новини громад

img

Представники спортивного клубу «Альтаїр» готуються до міжнародних змагань, на яких представлятимуть не лише наше місто, а й Україну. 

Під керівництвом тренерки вищої категорії, судді Міжнародної категорії, президентки Федерації черліденгу Донецької області Наталії Коновалюк, Вікторія та Данило займаються черліденгом ще змалку. За цей час покровські спортсмени неодноразово ставали переможцями Кубків та Чемпіонатів України. 

Аби стати учасниками Чемпіонату Європи, покровський дует пройшов 3 євроліги та був відібраний на більш серйозні змагання. 

«В черліденгу багато видів програм. Нашу країну на Чемпіонаті Європи в юніорській віковій категорії буде представляти хіп-хоп дует, - розповіла керівниця СК «Альтаїр» Наталія Коновалюк. – Враховуються елементи акробатики, загальнофізичної підготовки та складові хіп-хопу». 

Аби гідно представити країну на змаганнях такого рівня, тренуватися спортсмени почали ще 3 місяці тому. Через воєнний стан, були вимушені евакуюватися до Черкаської області. Зараз Віка та Данило знаходяться у Покровську, але вже днями поїдуть на тренувальні збори до Івано-Франківська. 

Чемпіонат Європи відбудеться вже 1 липня в Афінах, тож бажаємо покровським спортсменам гідного виступу та перемоги.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Збережено та адаптовано: відділення денного перебування Територіального центру продовжує роботу

Попри вимушену евакуацію, відділення денного перебування Покровського Терцентру соціального обслуговування не лише зберегло свою діяльність, а й адаптувалося до нових умов, працюючи у змішаному форматі.

eye

50

Новини громад

01 серпня 2025 16:30

Як дитині, яка повернулася з ТОТ чи депортації, отримати підйомну допомогу

Діти, які повернулися з тимчасово окупованих територій або депортації, можуть отримати підйомну допомогу від держави. Йдеться про 50 тисяч гривень на кожну дитину.

eye

40

Новини громад

01 серпня 2025 16:11

На Донеччині об'єднують зусилля з підтримки ветеранів: Покровська громада надає індивідуальний супровід родинам військових

31 липня під головуванням заступника голови ДонОДА Олександра Шевченка відбулося чергове засідання робочої групи з питань надання допомоги, соціального захисту та підтримки ветеранів війни, військовослужбовців і родин загиблих Захисників України.

eye

47

Новини громад

01 серпня 2025 15:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію