Пенсійний фонд продовжує фінансування пенсій травня

16.05.2022 10:24

16 травня 2022 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, згідно із затвердженим графіком, продовжено фінансування пенсій травня.

На пенсійні виплати спрямовано 2840,0 млн грн.

Пенсії військових пенсіонерів профінансовані в повному обсязі.

Пенсії через банківські установи профінансовано по 16 травня включно, відділення поштового зв'язку профінансовано по 23 травня включно.

#ГоловнеуправлінняПенсійногофондуУкраїнивДонецькійобласті #фінансування #пенсія #Донеччина #виплати #ВПО