• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати Покровська звернулися до Міністерства юстиції України щодо ліквідації проросійської політичної партії 

eye

1009

15.04.2022 12:36

RSS

img

Запровадження вичерпних заходів щодо заборони діяльності в Україні політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» отримало серед присутніх одноголосну підтримку.

Сьогодні відбулось позачергове засідання 28 сесії Покровської міської ради. На ньому було розглянуто 3 основних питання. Депутати розпочали сесію з хвилини мовчання за загиблими внаслідок війни рф проти України.

Першим питанням було винесене звернення депутатів Покровської міської ради до Міністерства юстиції України щодо ліквідації проросійської політичної партії. Присутні одноголосно підтримали прохання Покровської міської ради вжити установленому порядку вичерпних заходів щодо заборони діяльності в Україні політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» (код ЄДРПОУ 21709375), діяльність якої спрямована на ліквідацію незалежності України, порушення її суверенітету та територіальної цілісності.

 

 

Другим питанням було розглянуто затвердження цільової Програми «Сприяння діяльності добровольчого формування Покровської міської територіальної громади на 2022». 

Мета цієї Програми полягає, в першу чергу, у створенні належних умов діяльності добровольчого формування для оборони території та захисту населення Покровської міської територіальної громади.

Фінансування Програми піде на:

- обладнання пункту постійної дислокації для окремого добровольчого формування;

- матеріально-технічне забезпечення потреб особового складу добровольчого формування Покровської міської територіальної громади, а саме: 

а) забезпечення медикаментами та лікарськими засобами та паливно-мастильними матеріалами; 

б) харчовими продуктами. 

- всебічне сприяння діяльності добровольчого формування територіальної громади міста Покровська щодо організації руху опору та підготовки громадян України до національного спротиву,

- грошове заохочення громадян, які уклали контракт добровольця територіальної оборони з добровольчим формуванням Покровської міської територіальної громади. 

Депутати підтримали цей проєкт рішення одноголосно.

Також депутати підтримали передання на баланс Покровської міської ради з балансу КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» автомобіля ВАЗ LADA NIVA 213100CK, на суму 97 158 грн. 

Секретар міської ради Наталія Іваньо звернулась до депутатів: 

"Зараз йде війна, і все може статися.  Якщо ви з якихось причин опинитесь на непідконтрольній Україні території, ви не маєте права брати участь у роботі сесії, аби потім не мати проблем із законом".

Наприкінці засідання міський голова Руслан Требушкіна подякував депутатам за сприяння у розвезенні гуманітарної допомоги. 

 
 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

25

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

30

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію