• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сплатити за світло та газ від YASNO можна карткою «єПідтримка»

eye

442

20.03.2022 17:20

RSS

img

Витратити кошти з картки «єПідтримка» віднедавна можна і на сплату комунальних послуг. Постачальник YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги») розповідає своїм клієнтам, як скористатися такою можливістю та сплатити рахунки за електроенергію та газ у зручний спосіб.   

Отримати від держави 1000 грн можуть ті українці, які пройшли повний курс вакцинації, а 6500 грн допомоги – підприємці та наймані працівники з Києва, Дніпропетровської та Донецької та інших областей, де ведуться активні бойові дії. Послуга «єПідтримка» працює виключно в мобільному застосунку «Дія». Завантажити «Дію» можна в Google Play та App Store

 Отримати допомогу від держави можна, обравши в застосунку «Дія» пункти: «Послуги» - «єПідтримка» - «Отримати допомогу».

Оскільки уряд скасував усі обмеження на використання коштів програми «єПідтримка», то їх можна спрямувати і на оплату комунальних послуг. 

Щоб розрахуватися картою «єПідтримка» за електроенергію та газ дистанційно, клієнтам YASNO необхідно:

  1. Обрати один зі зручних онлайн-сервісів – Viber-бот YASNO-online, мобільний додаток YASNO або інтернет-банкінг чи платіжні сервіси 

  2. Вказати суму до сплати;

  3. Ввести реквізити карти «єПідтримка»; 

  4. Підтвердити платіж.

«Сьогодні важливо здійснювати оплату за комунальні послуги, щоб  забезпечувати стабільну роботу енергосистеми. Ми звертаємось до усіх клієнтів, які продовжують працювати і мають можливість, з проханням оплачувати за спожиті електроенергію та газ. Це можна зробити, скориставшись карткою «єПідтримка», адже знято усі обмеження щодо використання коштів з цієї картки. Внести платіж можна через онлайн-сервіси YASNO або онлайн-банкінг свого банку. Ми продовжуємо виконувати свою роботу і забезпечувати електро- і газопостачання. Сьогодні оплата клієнтів є важливим внеском кожного у захист енергетичного фронту. Разом ми сильніші», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

25

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

30

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію