• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сплатити за світло та газ від YASNO можна карткою «єПідтримка»

eye

687

20.03.2022 17:20

RSS

img

Витратити кошти з картки «єПідтримка» віднедавна можна і на сплату комунальних послуг. Постачальник YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги») розповідає своїм клієнтам, як скористатися такою можливістю та сплатити рахунки за електроенергію та газ у зручний спосіб.   

Отримати від держави 1000 грн можуть ті українці, які пройшли повний курс вакцинації, а 6500 грн допомоги – підприємці та наймані працівники з Києва, Дніпропетровської та Донецької та інших областей, де ведуться активні бойові дії. Послуга «єПідтримка» працює виключно в мобільному застосунку «Дія». Завантажити «Дію» можна в Google Play та App Store

 Отримати допомогу від держави можна, обравши в застосунку «Дія» пункти: «Послуги» - «єПідтримка» - «Отримати допомогу».

Оскільки уряд скасував усі обмеження на використання коштів програми «єПідтримка», то їх можна спрямувати і на оплату комунальних послуг. 

Щоб розрахуватися картою «єПідтримка» за електроенергію та газ дистанційно, клієнтам YASNO необхідно:

  1. Обрати один зі зручних онлайн-сервісів – Viber-бот YASNO-online, мобільний додаток YASNO або інтернет-банкінг чи платіжні сервіси 

  2. Вказати суму до сплати;

  3. Ввести реквізити карти «єПідтримка»; 

  4. Підтвердити платіж.

«Сьогодні важливо здійснювати оплату за комунальні послуги, щоб  забезпечувати стабільну роботу енергосистеми. Ми звертаємось до усіх клієнтів, які продовжують працювати і мають можливість, з проханням оплачувати за спожиті електроенергію та газ. Це можна зробити, скориставшись карткою «єПідтримка», адже знято усі обмеження щодо використання коштів з цієї картки. Внести платіж можна через онлайн-сервіси YASNO або онлайн-банкінг свого банку. Ми продовжуємо виконувати свою роботу і забезпечувати електро- і газопостачання. Сьогодні оплата клієнтів є важливим внеском кожного у захист енергетичного фронту. Разом ми сильніші», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Молодіжна рада обговорила ряд питань, які планує втілити в життя

27 вересня відбулось засідання Молодіжної ради при Покровській міській раді, яке провів новообраний голова Олександр Нестеренко.

eye

1

Новини громад

28 вересня 2023 10:00

Добрі справи задля розвитку громади

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

eye

14

Новини громад

28 вересня 2023 09:10

У Покровську підбили підсумки роботи військово-облікового відділу

27 вересня у Покровську відбулись інструктивно-методичні заняття з питань особливостей ведення військового обліку та бронювання призовників, військовозобов’язаних та резервістів на території Покровської громади.

eye

47

Новини громад

27 вересня 2023 17:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію