• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Для забезпечення національного спротиву депутати Покровська виділили додаткове фінансування

eye

1510

02.03.2022 12:06

Новини громад

img

Під час засідання позачергової 26-ї сесії міськради, яке відбулось сьогодні, 2 березня, депутати виділили 16 мільйонів гривень на забезпечення оборони на території Покровської громади.

За словами заступника Покровського міського голови Олександра Добровольського, гроші передбачені на комплекс заходів, серед яких: забезпечення функціонування добровольчих формувань, життєдіяльності населення, у тому числі евакуйованого з зони бойових дій, забезпечення громадської безпеки та порядку на території громади.

«Ви навіть не уявляєте, яка велика кількість допомоги надходить від наших мешканців. Іноді хочеться плакати. Поки у нас є час, ми повинні сформувати свій тил та підготуватись до можливої блокади, - зазначила секретар міської ради Наталія Іваньо. - Сьогодні є ресурс, завозять до магазинів продукти, є паливо. Треба формувати запас, що може знадобитися на той випадок, якщо ми залишимось відрізаними від цивілізації».

На прохання депутатки міськради Надії Баєвської, ще 1 мільйон гривень було виділено Гродівській громаді

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

У Покровську викрили незаконну торгівлю самогоном

22 вересня інспекторами КП «Муніципальна служба правопорядку» було встановлено факт реалізації кустарно виготовленої алкогольної продукції.

eye

41

Новини громад

23 вересня 2022 13:31

Евакуація до Болгарії для жителів Покровської громади

Албена Травел з лютого розміщує українців по Програмі Захисту українців в Болгарії. Волонтерська організація пропонує розміщення в готелі БЛЮ БЕЙ 4* у відомому курортному містечку Поморіє

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 11:52

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію