• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мешканців міста звільнили від сплати за комунальні послуги

eye

1803

02.03.2022 11:37

Новини громад

img

Під час засідання 26-ї позачергової сесії міської ради депутати підтримали рішення щодо звільнення мешканців громади від сплати за комунальні платежі з 1 лютого поточного року. 

Пропонується «заморозити» платіжки за водо та теплопостачання, водовідведення, вивезення ТБО. 

За словами Покровського міського голови Руслана Требушкіна, наразі місцева влада також веде перемовини з підприємствами, які не підпорядковуються місцевому самоврядуванню.

«Ми направляємо листи до організацій, які місту не підпорядковуються, з проханням про звільнення мешканців від сплати за комунальні послуги. Це  «Нафтогаз України»,  ТОВ «Донецькі енергетичні послуги» та Красноармійське УГГ, а також до управітелів. Сподіваємось, що ці підприємства знайдуть можливість задовольнити наш заклик. Крім того, пропонуємо звільнити від сплати оренди підприємців, які орендують приміщення комунальної власності», - зауважив Руслан Требушкін.

Слід зазначити, що проєкт рішення з такою пропозицією надійшов таож до відділу документообігу міської ради від депутата Сергія Андрійченка. 

Відповідне рішення було підтримано одноголосно 33 депутатами.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

У Покровську викрили незаконну торгівлю самогоном

22 вересня інспекторами КП «Муніципальна служба правопорядку» було встановлено факт реалізації кустарно виготовленої алкогольної продукції.

eye

40

Новини громад

23 вересня 2022 13:31

Евакуація до Болгарії для жителів Покровської громади

Албена Травел з лютого розміщує українців по Програмі Захисту українців в Болгарії. Волонтерська організація пропонує розміщення в готелі БЛЮ БЕЙ 4* у відомому курортному містечку Поморіє

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 11:52

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію