• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

З понеділка, 21 лютого, дошкільнята повернуться до дитячих садків 

eye

1945

18.02.2022 12:56

Новини громад

img

Через стабілізацію ситуації та зменшення рівня захворюваності на COVID-19 і пневмонію серед дітей, з понеділка у штатному режимі по всій території Покровської громади запрацюють дошкільні заклади освіти. Про це під час спільного брифінгу щодо епідеміологічної ситуації заявила заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова. 

Наразі медики фіксують деяку стабілізацію ситуації із захворюваністю. По первинній ланці - майже на 40% зменшилась кількість виявлених випадків на COVID-19 – зі 285 за минулий тиждень до 180 за поточний. За словами директорки ЦПМСД Інеси Остряніної, майже в половину знизився рівень захворюваності серед дітей, трохи менша кількість звернень до сімейних лікарів. 

Дещо інша ситуація по вторинній ланці. До «ковідного» відділення щодня продовжують надходити по 5-7 пацієнтів. Як наголосив директор Покровської КЛІЛ Юрій Бородін, усі вони не вакциновані: «Чим відрізняється «омікрон» від інших штамів? По-перше, більша кількість населення в цілому хворіє, у стаціонарному відділенні продовжують лікуватись місцеві мешканці. По-друге, сьогодні у хворих спостерігається більш м`який перебіг недуги, але більший ступінь ураження та довший період одужання». 

Заступниця міського голови Маргарита Ідрісова зазначила, що у міських лікарнях для хворих на пневмонію також працюють соматичні відділення, головні лікарі кожної медичної ланки мають свої маршрути пацієнтів, тож ситуація під контролем.

«Враховуючи усі дані, можемо говорити про стабілізацію ситуації та зниження рівня захворюваності серед дітей. Отже, з понеділка дошкільні заклади освіти повертаються до звичного режиму роботи. Щодо закладів середньої освіти, то школярі перебуватимуть на дистанційному навчанні ще до кінця лютого», - прокоментувала Маргарита Ідірсова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

У Покровську викрили незаконну торгівлю самогоном

22 вересня інспекторами КП «Муніципальна служба правопорядку» було встановлено факт реалізації кустарно виготовленої алкогольної продукції.

eye

40

Новини громад

23 вересня 2022 13:31

Евакуація до Болгарії для жителів Покровської громади

Албена Травел з лютого розміщує українців по Програмі Захисту українців в Болгарії. Волонтерська організація пропонує розміщення в готелі БЛЮ БЕЙ 4* у відомому курортному містечку Поморіє

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 11:52

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію