• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати міської ради розглянули питання місцевого самоврядування та дотримання законності

eye

1924

11.02.2022 17:16

Новини громад

img

11 лютого за участю секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності, забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів.

Депутати розглянули проєкти рішень щодо внесення змін до вже прийнятих рішень міської ради та щодо затвердження Положень про відділ «Контактний центр», відділ містобудування, архітектури та земельних відносин, відділ по роботі зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації. 

Обговорили члени комісії і питання щодо створення в структурі Центру надання адміністративних послуг Сектору з державної реєстрації актів цивільного стану. 

Як пояснила в.о. начальника ЦНАП Ольга Бєлоусова, введення додаткових двох штатних одиниць дасть змогу самостійно реєструвати та видавати документи про народження, шлюб та смерть. 

«Зараз ми приймаємо ці заяви, але мешканцям доводиться їх довго чекати. Документи ми передаємо до РАЦСу, працівники якого їх обробляють і лише тоді нам їх назад повертають. А так, у нас будуть свої посадові особи, які отримуватимуть бланки суворої звітності і роздруковуватимуть на них документи», - розповіла Ольга Бєлоусова. 

На розгляд депутатів були винесені також проєкти рішень щодо прийняття до комунальної власності приладів обліку теплової енергії, затвердження Статутів КП «БКП» та «Покровськтепломережа».  Пропонується збільшити за рахунок місцевого бюджету статутний капітал КП «Покровськтепломережа» на 14 млн 310 тисяч гривень (загальний статутний капітал становитиме 91 млн 736 тис. грн) та КП «БКП» на 14 мільйонів 551 тисячу гривень (загальний статутний капітал становитиме 14 млн 551 тис. грн). 

По жодному з питань у членів комісії зауважень не виникло, тож усі проєкти рішень було рекомендовано до розгляду на найближчій сесії.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

У Покровську викрили незаконну торгівлю самогоном

22 вересня інспекторами КП «Муніципальна служба правопорядку» було встановлено факт реалізації кустарно виготовленої алкогольної продукції.

eye

41

Новини громад

23 вересня 2022 13:31

Евакуація до Болгарії для жителів Покровської громади

Албена Травел з лютого розміщує українців по Програмі Захисту українців в Болгарії. Волонтерська організація пропонує розміщення в готелі БЛЮ БЕЙ 4* у відомому курортному містечку Поморіє

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 11:52

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію