• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати міської ради розглянули питання місцевого самоврядування та дотримання законності

eye

2188

11.02.2022 17:16

Новини громад

img

11 лютого за участю секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності, забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів.

Депутати розглянули проєкти рішень щодо внесення змін до вже прийнятих рішень міської ради та щодо затвердження Положень про відділ «Контактний центр», відділ містобудування, архітектури та земельних відносин, відділ по роботі зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації. 

Обговорили члени комісії і питання щодо створення в структурі Центру надання адміністративних послуг Сектору з державної реєстрації актів цивільного стану. 

Як пояснила в.о. начальника ЦНАП Ольга Бєлоусова, введення додаткових двох штатних одиниць дасть змогу самостійно реєструвати та видавати документи про народження, шлюб та смерть. 

«Зараз ми приймаємо ці заяви, але мешканцям доводиться їх довго чекати. Документи ми передаємо до РАЦСу, працівники якого їх обробляють і лише тоді нам їх назад повертають. А так, у нас будуть свої посадові особи, які отримуватимуть бланки суворої звітності і роздруковуватимуть на них документи», - розповіла Ольга Бєлоусова. 

На розгляд депутатів були винесені також проєкти рішень щодо прийняття до комунальної власності приладів обліку теплової енергії, затвердження Статутів КП «БКП» та «Покровськтепломережа».  Пропонується збільшити за рахунок місцевого бюджету статутний капітал КП «Покровськтепломережа» на 14 млн 310 тисяч гривень (загальний статутний капітал становитиме 91 млн 736 тис. грн) та КП «БКП» на 14 мільйонів 551 тисячу гривень (загальний статутний капітал становитиме 14 млн 551 тис. грн). 

По жодному з питань у членів комісії зауважень не виникло, тож усі проєкти рішень було рекомендовано до розгляду на найближчій сесії.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Літопис розвитку Покровського краю в ювілейній книжці Валерія Кордюкова

У Покровську відбулася значна подія, а саме презентація ювілейної 10-ї книги Валерія Кордюкова, який є краєзнавцем, меценатом, членом НІКО «Спадщина» та творчого об?єднання «Суцвіття».

eye

11

Новини громад

28 вересня 2023 11:00

Молодіжна рада обговорила ряд питань, які планує втілити в життя

27 вересня відбулось засідання Молодіжної ради при Покровській міській раді, яке провів новообраний голова Олександр Нестеренко.

eye

31

Новини громад

28 вересня 2023 10:00

Добрі справи задля розвитку громади

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

eye

19

Новини громад

28 вересня 2023 09:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію