• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Передача стадіону та аудит шкіл міста: депутати розглянули освітні питання

eye

2156

08.02.2022 19:11

RSS

img

8 лютого за участю секретаря міської ради відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, освіти, молодіжної політики та спорту. На порядку денному – лише два питання стосовно галузі освіти. 

У першу чергу розглянули питання про внесення  змін до рішення від  2002 року в частині передачі БФ «Надія»  футбольного поля з біговими доріжками та тенісним кортом  НВК №1.

«Більше ніж 20 років назад Благодійним фондом була виконана їхня реконструкція. Спортивний майданчик  використовувався для проведення занять фізкультури  для учнів навчального закладу, спортивних змагань.  Зараз, щоб мати можливість подати його до будь-якого проєкту на реконструкцію, стадіон треба передати школі. Це дасть можливість його відновлення для навчального закладу. Можливо, зараз вже існує нове, більш сучасне покриття, яке прослужить ще багато років», - зазначила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо. 

Заступниця начальниці відділу освіти та депутатка Анастасія Долга своєю чергою зауважила, що стадіон передається на баланс міської ради для того, щоб з’явилася можливість долучатися до програм фінансування, а також проводити на ньому міські змагання. 

Також у ході засідання комісії депутати розглянули можливість проведення позапланового зовнішнього інституційного аудиту НВК №1: проаналізувати освітнє середовище, організацію харчування, систему оцінювання якості освіти та управлінські процеси, і на основі цього скласти рекомендації щодо подальшого курсу діяльності закладу. 

Наталія Іваньо зауважила, що у 2017 році цей навчальний заклад посідав 37 сходинку у рейтингу найкращих в області. Наразі ж – лише на 105-му місці. Такий результат секретар міської ради пов’язує з управлінськими рішеннями та кадровими призначеннями останніх років. 

«Ті заклади, якими вже тривалий час керує один директор (наприклад, ліцей «Надія»), знаходяться на одній і тій самій позиції у рейтингах. Там, де відбулися нові й не завжди  виважені призначення, спостерігаємо значні зміни й не в кращий бік. Чи не буде ця перевірка ще одним психологічним перевантаженням для колективу педагогів та учнів НВК №1 останнім часом? Тим паче, що сьогодні там лише призначено в.о. директора. Якщо ми вболіваємо за якість освіти, тоді давайте розглянемо можливість проведення аудиту усіх шкіл громади, щоб розуміти, у якому напрямку ми рухаємось і в якому стані наші навчальні заклади знаходяться сьогодні. Також на сьогодні при відділі освіти працює центр підвищення професійного рівня. Використовуйте цей ресурс для підвищення якості освіти закладів громади та професійного рівня  не лише молодих вчителів, а й нових директорів», - запропонувала Наталія Іваньо. 

У підсумку, спеціалістам відділу освіти депутати доручили провести аналіз рейтингу та причин його зниження  по усіх закладах освіти та презентувати його на депутатському  дні 14 лютого.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

29

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

31

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію