• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Гроші на реалізацію міських програм та плани на поточний рік: відбулось засідання бюджетної комісії

eye

1557

22.01.2022 08:24

RSS

img

21 січня депутати Покровської міської ради провели засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів, інвестиційної політики. У першу чергу, із 19 питань порядку денного, присутні обговорили внесення змін до бюджету на 2021 та 2022 роки, а також до Програми соціально-економічного розвитку громади.

Директор Департаменту фінансово-економічної політики та управління активами міськради Олександр Добровольський розповів присутнім про можливість участі у громадському бюджеті, головні напрямки проєктів та їх фінансування. Також роз’яснив депутатам коригування сум обласних субвенцій та перерозподіл коштів на ремонти головних автомагістралей міста.

 

«З компанією «Метінвест» досягнуто домовленість про постачання шлаку, яким ми засипаємо аварійно-небезпечні ділянки вулиці Шмідта. Наразі зусилля комунальників направлені на те, аби зробити цю дорогу проїзною. Коли ми «зайдемо» у поточний та капітальний ремонт автошляху, будемо звертатись до депутатського корпусу з проханням про виділення додаткового фінансування. За результатами зимового періоду будемо дивитись, якої комунальної техніки нам не вистачає. Сьогодні розглядаємо можливість придбання асфальтового міні-заводу», - розповів Олександр Добровольський.

У свою чергу, секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо зазначила, що така установка дасть змогу виконувати більшість поточних ремонтів доріг власними силами та значно зекономити бюджетні кошти.

Детально обговорили члени комісії і зменшення суми виплат одноразової матеріальної допомоги родинам загиблих шахтарів зі 100 до 50 тисяч гривень.

Як пояснила начальниця Управління соціального захисту населення, пов‘язано це із великою кількістю заяв щодо отримання допомоги на лікування та вагому підтримку ШУ «Покровське» у таких випадках. Таке рішення члени комісії не підтримали і направили на додаткове передсесійне обговорення.

Серед інших соціальних питань - виділення 280 тисяч гривень на діяльність громадських організацій, а також 260 тисяч гривень на оздоровлення пільгових категорій населення. Розглянули депутати і проєкти рішень щодо затвердження нових міських освітніх програм на 2022 – 2024 роки: «Гігієна в закладах освіти» та «Благоустрій активних територій – шлях до модернізації безпечного здорового освітнього середовища». Вони передбачають оновлення санвузлів у дитячих садках і школах громади, а також облаштування територій спортивними, мультифункціональними та ігровими майданчиками.

«Наразі є такі садочки, в яких санвузли терміново потребують ремонтів. Діти повинні перебувати у комфортних умовах, тож наша спільна задача - створити їх»,- зазначила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.

Усі питання порядку денного були розглянуті та опрацьовані депутатами.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

102

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію