• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Міський голова проінспектував хід ремонтних робіт у дитсадку «Дивограй» 

eye

1244

20.01.2022 22:58

Новини громад

img

Під час вже традиційного об`їзду громади Руслан Требушкін разом із заступниками міського голови Костянтином Мілютіним, Маргаритою Ідрісовою та старостою Родинського Катериною Андрійченко завітав до закладу дошкільної освіти «Дивограй», в якому ремонтні роботи вже вийшли на фінішну пряму. 

Побудований ще у 1955 році, «Дивограй» - один з трьох дитячих садків Родинського, розповіла Катерина Андрійченко. Він складається з 2 корпусів та має 6 груп, які відвідують понад 100 вихованців. Ще у 2017 році в дошкільному закладі почався ремонт. Але через недостатнє фінансування та коригування проєкту роботи було відновлено тільки минулого року. 

«Минулого року ми приступили до реалізації програми щодо завершення довгобудів, які є у нашій громаді. У рамках стратегії розвитку освіти та програми з енергоефективності, на цьому об`єкті був утеплений фасад, замінена покрівля, виконаний благоустрій території. Залишилось облаштувати додаткові пожежні сходи, щоб у випадку надзвичайної ситуації можна було евакуювати дітей, та привести до ладу перекриття між першим та другим поверхом у санвузлі після заміни аварійної балки», - повідомив заступник Покровського міського голови Костянтин Мілютін.

За словами підрядника Олександра Кондратюка, будівля вже повністю утеплена, приведена до ладу і вхідна група, яка була в аварійному стані. Наголошено, що під час ремонту використовувались лише екологічні будівельні матеріали. І наразі «Дивограй» має сучасний зовнішній вигляд ззовні та комфортний температурний режим всередині.

 «Дитячий садок вже давно потребував ремонту, і ми дуже раді, що зараз роботи - на завершальній стадії. Вдячні міській раді за підтримку та турботу про маленьких мешканців Родинського», - звернулась до присутніх керівниця ЗДО №15 «Дивограй» Тетяна Плахута.

Під час огляду будівель та території дитячого садка заступниця міського голови Маргарита Ідрісова звернула увагу на ігрові майданчики: «Ми вже проговорили з депутатами питання щодо виділення додаткового фінансування на облаштування закладів дошкільної освіти ігровими та спортивними елементами. І коли ця програма буде в дії, «Дивограй» буде одним з перших. У планах також прийняття програми «Гігієна», у рамках якої плануємо проведення ремонту санітарних кімнат. Далі – наповнення груп новими меблями». 

Темпами та якістю виконаних робіт Покровський міський голова залишився задоволеним. За словами Руслана Требушкіна, розвиток та поліпшення матеріально-технічної бази закладів освіти є одним з пріоритетних завдань міської влади.

«Виконаний дуже великий обсяг робіт, і ми на власні очі переконались, що все зроблено якісно та «на совість». З проведеною тепломодернізацією ми досягаємо одразу кілька цілей: економимо енергоресурси, а отже - знижуємо витрати бюджету. Заощаджені кошти можна буде спрямувати на інші проєкти. Наприклад, на оновлення меблів у дитсадку», - зауважив очільник Покровської громади Руслан Требушкін.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

У Покровську викрили незаконну торгівлю самогоном

22 вересня інспекторами КП «Муніципальна служба правопорядку» було встановлено факт реалізації кустарно виготовленої алкогольної продукції.

eye

40

Новини громад

23 вересня 2022 13:31

Евакуація до Болгарії для жителів Покровської громади

Албена Травел з лютого розміщує українців по Програмі Захисту українців в Болгарії. Волонтерська організація пропонує розміщення в готелі БЛЮ БЕЙ 4* у відомому курортному містечку Поморіє

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 11:52

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію