• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати почали підготовку до сесії: відбулось засідання депутатської комісії з гуманітарних питань

eye

1155

17.01.2022 19:04

RSS

img

17 січня депутати Покровської міської ради обговорили питання соціального захисту, культури та духовності. Засідання постійної депутатської комісії відбулось за участю секретаря міськради Наталії Іваньо та представника Громадської ради Олександра Ситнікова. 

На початку засідання присутні розглянули ряд соціальних питань – внесення змін до програми «Покровськ-територія підтримки», Положення щодо надання одноразової матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів місцевого бюджету та Порядку організації оздоровлення та санаторно-курортного лікування для пільгових категорій населення.
 
За словами начальниці Управління соціального захисту населення Ірини Бонзюх, розмір одноразової матеріальної допомоги на лікування важкохворих мешканців громади буде збільшено. Отримати кошти можуть люди, які перенесли складні операції, хіміотерапію або перебувають на стаціонарному лікуванні. На такі потреби з міського бюджету планується направити 5 мільйонів гривень.

Також пояснила очільниця УСЗН і зміни в організації оздоровлення ветеранів та дітей війни: «Відтепер отримати путівку на санаторно-курортне лікування можна буде, звернувшись до нашого Управління. Пільговики матимуть змогу відпочити 17 днів у санаторії або 10 днів у профілакторії».

Ознайомили членів комісії з гуманітарних питань і з механізмом участі у Громадському бюджеті. 
 
«З 1 лютого ми готові приймати проєкти від мешканців Покровської громади. Напрямки можуть бути різними: спорт, культура, освіта або інші, соціального характеру. Наприклад, можна подати заявку на встановлення пам’ятного знаку Героям АТО або Героям Небесної Сотні. Ми вже розробили зразки документів, які необхідно заповнити для участі у програмі. Від мешканців ми чекаємо лише одного – ініціативи», - зазначив начальник Департаменту фінансово-економічної політики та управління активами міської ради Олександр Добровольський. 

Для організації та впровадження Бюджету участі у Покровську вже створено координаційну раду у складі 11 осіб – представників Громадської та Молодіжної рад, муніципалітету та депутатського корпусу. 

На реалізацію проєктів, які отримають найбільшу кількість балів, з міського бюджету вже виділено 3 мільйони гривень.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

25

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

30

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію