Центр зайнятості нагадує роботодавцям про річний звіт по квоті

14.01.2022 16:56

Нагадуємо! Підприємства, установи та організації незалежно від форм власності з чисельністю штатних працівників від 8 осіб, мають подати Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2021 рік не пізніше 1 лютого 2022 року.

Консультанти роботодавця щоденно інформують щодо необхідності своєчасного подання Інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до Покровського міського центру зайнятості Донецької області, відділ взаємодії з роботодавцями.