• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Дитячий садок «Сонечко» оснащено сучасними меблями та м`яким інвентарем

eye

499

14.01.2022 20:45

Новини громад

img

Дошкільний заклад освіти №6 став одним з трьох дитячих садків, в які за кошти Покровської міської ради були придбані нові комплекти меблів, подушок, матраців та постільної білизни. Наразі у «Сонечці» відкрито 6 груп, одна з яких готова прийняти вихованців з сусіднього «Проліску».

За словами заступниці Покровського міського голови Маргарити Ідрісової, оновлення меблів було однією з вимог батьків ЗДО № 12, яка на сьогодні є повністю виконана: «Нові меблі отримали 3 дитячі садки Покровська – «Калинка», «Світлячок» та «Сонечко», які готові прийняти до своєї родини вихованців сусіднього «Проліска». Меблі сучасні, яскраві та якісні. Разом з ними заклади дошкільної освіти ми укомплектували м`яким інвентарем. На це депутатським корпусом з місцевого бюджету було виділено 1 мільйон гривень. Цього року плануємо облаштувати такими комплектами ясельні групи усіх дитячих садків громади».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Вихованці центру «Милосердя» стали лауреатами всеукраїнського конкурсу

Серед більше ніж сотні дітей вихованці центру реабілітації осіб з інвалідністю «Милосердя» взяли участь у першому Всеукраїнському конкурсі інклюзивного мистецтва імені Марії Приймаче

eye

34

Новини громад

18 січня 2022 16:45

Депутати Покровська розглянули житлові питання, які будуть винесені на сесію

18 січня у міській раді відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури.

eye

95

Новини громад

18 січня 2022 14:45

Маємо плани щодо розвитку селища Динзаводу: депутатка Юлія Гуріненко зустрілася із місцевими жителями

Депутати Покровської міської ради від партії «Порядок» продовжують формувати базу потреб своїх виборців та допомагати їм вирішувати наболілі питання. Днями із мешканцями селища Динасового заводу зустрілася Юлія Гуріненко.

eye

331

Новини громад

17 січня 2022 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію