Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад

13.01.2022 11:44

Відділ охорони здоров’я Покровської міської ради Донецької області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад (посадові особи місцевого самоврядування):

Вимоги до конкурсантів:

На посаду завідувача сектору держрозвитку медичної допомоги:

- громадянство України;

- вища медична освіта ступеня магістра, спеціаліста;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;

- знання медичного законодавства;

-  вільне володіння державною мовою;

- навички роботи з персональним комп’ютером: впевнений користувач, знання пакету програм MS Office.

На посаду головного спеціаліста сектору держрозвитку медичної допомоги:

- громадянство України;

- вища освіта не нижче ступеня бакалавр;

- без вимог до стажу роботи;

- знання медичного законодавства;

-  вільне володіння державною мовою;

На посаду головного спеціаліста, юриста сектору економіко-правової роботи

- громадянство України;

- вища освіта не нижче ступеня бакалавр за спеціальністю «Право»;

- без вимог до стажу роботи;

- знання законодавства про публічні закупівлі;

- знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою;

-  вільне володіння державною мовою;

На посаду головного спеціаліста, бухгалтера сектору економіко-правової роботи:

- громадянство України;

- вища освіта не нижче ступеня бакалавр за спеціалізацією «Облік та оподаткування»;

- без вимоги до стажу роботи;

- знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою;

-  вільне володіння державною мовою;

Для участі в конкурсі бажаючі повинні надати:

-  заяву про участь у конкурсі;

-  заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

-  2 фотокартки розміром 4х6 см;

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копія документу про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державного сертифікату про рівень володіння державною мовою;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік;

-  копію паспорта громадянина України;

-  копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

-  довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

-  копія картки платника податків.

Термін прийняття документів: протягом 30 календарних днів з дня оголошення проведення конкурсу, з 13 січня по 12 лютого 2022 року включно. Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відповідальною особою з кадрових питань Відділу охорони здоров’я Покровської міської ради Донецької області за адресою: м. Покровськ, вул. Поштова, 14, 1-й поверх, каб. № 3, тел.: 063-376-64-65.