• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Навчальні заклади отримали подарунки від ПрАТ «Метінвест Покровськвугілля»

eye

493

13.01.2022 15:37

Новини громад

img

У Покровській громаді підбиті підсумки ініційованого компанією «Метінвест Покровськвугілля» проєкту «Гранти для шкіл». Серед переможців – 4 школи з найбільшою кількістю випускників, що обрали гірничі спеціальності у вищих та середньо-спеціальних профільних навчальних закладах. 
Ще кілька років тому освітні заклади міста долучились до профорієнтаційної програми від компанії «Метінвест Покровськвугілля».

Учні 9-11 класів мали нагоду екскурсійно відвідувати Шахтоуправління «Покровське» та більш детально знайомитись з роботою гірників. 

«Впродовж 2021 року ми проводили зустрічі зі старшокласниками, під час яких розповідали про професії, які існують на гірничих підприємствах, як можна їх отримати та згодом за фахом влаштуватись на роботу», - розповіла спеціалістка зі взаємодії з навчальними закладами відділу навчання та розвитку персоналу ПРАТ «Метінвест Покровськвугілля» Олена Дунічева. 

Переможців проєкту було визначено за результатами вступної кампанії. Це Піщанський ЗЗСО, ліцей №6 зі структурним підрозділом гімназія, ЗОШ №№15 та 14. Усі ці школи сьогодні отримали корисні подарунки, які самі собі обрали: ноутбуки, принтери, мультимедійне обладнання, фліпчарти. 

«Компанія «Метінвест» підтримуює Покровську громаду у різних напрямках, серед яких і розвиток освіти. Завдяки різноманітним грантовим програмам та проєктам великого бізнесу наші навчальні заклади отримують додатковий поштовх до подальшого вдосконалення та осучаснення освітнього простору та освітнього процесу», - зазначила заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова. 

Як зауважили очільниці навчальних закладів-переможців проєкту «Гранти для шкіл», профорієнтаційна робота - це важливий фактор, що допомагає школярам визначитися з майбутньою професією. 

«Ми тісно співпрацюємо з компанією «Метінвест Покровськвугілля»: багато батьків наших учнів працюють саме на цьому підприємстві. Діти пишаються тим, чим займаються їхні батьки, та продовжують їхній шлях. А техніка, яку ми сьогодні отримали, дозволить нам, педагогам, зробити навчальний процес більш цікавим та якісним», - розповіла Тетяна Павілоніс, заступниця директора з виховної роботи Піщанського закладу загальної середньої освіти, який посів перше місце у проєкті та виграв грант на 50 тисяч гривень. 

Загалом на реалізацію проєкту «Гранти для шкіл» було виділено 100 тисяч гривень.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Вихованці центру «Милосердя» стали лауреатами всеукраїнського конкурсу

Серед більше ніж сотні дітей вихованці центру реабілітації осіб з інвалідністю «Милосердя» взяли участь у першому Всеукраїнському конкурсі інклюзивного мистецтва імені Марії Приймаче

eye

109

Новини громад

18 січня 2022 16:45

Депутати Покровська розглянули житлові питання, які будуть винесені на сесію

18 січня у міській раді відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури.

eye

206

Новини громад

18 січня 2022 14:45

Маємо плани щодо розвитку селища Динзаводу: депутатка Юлія Гуріненко зустрілася із місцевими жителями

Депутати Покровської міської ради від партії «Порядок» продовжують формувати базу потреб своїх виборців та допомагати їм вирішувати наболілі питання. Днями із мешканцями селища Динасового заводу зустрілася Юлія Гуріненко.

eye

348

Новини громад

17 січня 2022 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію