• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровські депутати звернулися до Уряду. Відбулось останнє в цьому році пленарне засідання сесії

eye

1242

24.12.2021 18:57

RSS

img

У засіданні позачергової сесії у Покровську взяли участь 27 з 38 депутатів. Попрацювали досить продуктивно. 

У першу чергу ухвалили звернення до Уряду України, яке зачитала секретар міської ради Наталія Іваньо. Стосувалося воно необхідності перегляду умовив відключення бізнесу від централізованого опалення, що було заздалегідь обговорено з громадськістю. 

Одноголосну підтримку отримала і програма «Доброзичлива медицина». Вона передбачає раціональне використання коштів місцевого бюджету для покращення якості медичних послуг, поліпшення матеріально-технічної бази лікувальних закладів та створення більш комфортних умов для перебування медиків та пацієнтів. Програма охоплює всі медичні напрямки: забезпечення медикаментами та засобами медпризначення пільгової категорії населення, профілактику інфекційних захворювань, забезпечення онкохворих анальгетиками та препаратами, що містять наркотичні речовини, лікування хворих на COVID-19, залучення нових кадрів, розвиток сільської медицини. Загальна сума фінансування Програми склала 101 мільйон 250 тисяч гривень.

Також депутати визначили школу №9 опорним закладом загальної середньої освіти Покровської міської ради. 

Крім того, в рамках Програми залучення та стимулювання спеціалістів до роботи у медичних закладах Покровської ТГ родина медиків лікар-хірург Ігор Олександрович Климов та його дружина, медична сестра Анастасія Едуардівна отримали ключі та ордер на службову квартиру.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

25

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

30

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію