• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За підтримки компанії Метінвест в амбулаторіях Покровська з’явились дитячі куточки

eye

1104

24.12.2021 15:15

Новини громад

img

Для маленьких пацієнтів амбулаторій створили більш комфортні умови очікування прийому лікаря. Завдяки участі у соціальному проєкті «Моє місто» ГО «Платформа спільних дій» три медичних заклади Покровська поповнились спортивними комплексами та дитячими меблями. Яскраві куточки вже облаштовані в амбулаторіях № 3,6 та 10. Придбані ігрові елементи і в амбулаторію №1, але через проведення в установі масштабних ремонтних робіт, їх встановлення поки відкладено. 

Переконатись на власні очі, чи прийшлися до душі малюкам та їхнім батькам такі зміни в організації прийому пацієнтів, до амбулаторії №10 завітали заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова та директорка ЦПМСД Інесса Остряніна. 

«Ми дуже вдячні нашим партнерам – ГО "Покровська платформа спільних дій" і компанії Метінвест - за всебічну підтримку у розвитку як медицини, так і громади в цілому. Особливо приємно, коли втілюються у життя проєкти для наших маленьких мешканців», - зазначила Маргарита Ідрісова.

За словами авторів проєкту, у дитячому куточку кожен з відвідувачів знайде собі заняття до душі: можна полазити на сходинках або з’їхати з гірки, намалювати малюнок чи скласти слова на магнітній дошці.

«Кожного разу наші лікарі спостерігають, як нудьгують дітки з матусями у коридорах медзакладів. Тому ми вирішили взяти участь у конкурсі соціальних проєктів «Моє місто» і при підтримці великого бізнесу трохи їх зайняти. Хочу подякувати усім, хто голосував за наш проєкт, і тим, хто його втілював у життя», - розповіла директорка ЦПМСД Інесса Остряніна. 

Проєкт оснащення дитячих куточків в амбулаторіях став останнім з 28, які цього року були реалізовані ГО «Платформа спільних дій» за фінансової підтримки компанії Метінвест. Загальна сума фінансування склала понад 3 мільйони гривень. 

«Усі проєкти різноманітні і соціально важливі. У даному випадку спільними зусиллями ми створили більш комфортні умови перебування маленьких пацієнтів у медзакладах, аби мінімізувати те тревожне відчуття, яке виникає у дітей перед відвідуванням лікаря. Сподіваюсь, цей проєкт довго служитиме юним мешканцям Покровської громади», - зауважила проєктна менеджерка ГО «Платформа спільних дій» Юлія Лємяскіна.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію