Про інформування внутрішньо переміщених осіб щодо продовження дій карток Ощадбанку

21.12.2021 09:23

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради повідомляє, що згідно із заявою АТ «Державний ощадний банк України», внутрішньо переміщеним особам надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток ВПО, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021) (https://cutt.ly/DYVT7S9).

Картки АТ «Державний ощадний банк України» для ВПО, що обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок», термін дії яких вже завершився або завершується до кінця березня наступного року, не будуть блокуватися до 1 квітня 2022 року.

Починаючи з 01 квітня 2022 року, АТ «Державний ощадний банк України» припинить надання можливості використання платіжних карток ВПО, термін дії яких закінчився під час карантину  (до 31.03.2021).

Нагадуємо, що заходи із «штучного» продовження дії карток були реалізовані АТ «Державний ощадний банк України» як тимчасовий прентивний захід, спрямований на захист громадян від поширення COVID – 19 до моменту запуску вакцинації.

Протягом останніх двох років у всіх клієнтів АТ «Державний ощадний банк України» була змога отримати перевипущені  картки. АТ «Державний ощадний банк України», з огляду на соціальну та гуманітарну відповідальність перед суспільством та наявність інформації щодо випадків шахрайства з боку третіх осіб, поновлюється звична та передбачена в банківській спільноті процедура щодо подовження терміну дії платіжних карток.

У разі появи запитань щодо отримання нової картки звертайтесь до Вашого обслуговуючого відділення або до контакт-центру Банку за номером телефону: 0800210800.