• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Переможці форум-театру «Проти насильства» отримали нагороду

eye

1287

09.12.2021 20:06

RSS

img

Команди з кожного з 19 навчальних закладів громади створили відеороботи, об’єднані тематикою протидії насильству. Три відеоролики були визнані найкращими. 

У Покровську пройшло засідання координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі. В ньому взяли участь секретар міської ради Наталія Іваньо,  заступниця міського голови Маргарита Ідрісова та керуюча справами виконкому Алевтина Жук. 

Члени ради підбили підсумки форум-театру для учнів навчальних закладів «Проти насильства», який проходив в рамках Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства». На їхній розгляд були запропоновані створені школярами 19 відеоробіт, які розкривали тему протидії насильству. Одним з критеріїв відбору було не тільки зображене у відеороликах усвідомлення проблеми, а й шляхи для її вирішення. 

Сьогодні представники влади нагородили переможців.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

З нагоди Дня вчителя покровським педагогам вручили грамоти та грошові сертифікати

Напередодні Дня вчителя, яке в Україні відзначають у першу неділю жовтня, у Покровську відбувся урочистий захід. У святковій атмосфері вітали педагогів громади керівники громади та вихованці творчих колективів.

eye

24

Новини

30 вересня 2022 13:28

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

39

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Сьогодні в Україні – День усиновлення

Це особливе свято і для дітей, які знайшли нову родину та для батьків, які взяли на себе відповідальність за долю маленької людини.

eye

55

Новини

30 вересня 2022 09:28

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію