• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Вчителі Покровської громади отримали 48 ноутбуків для дистанційного навчання

eye

1289

09.12.2021 15:42

Новини громад

img

У межах реалізації спільного проєкту Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації  "Ноутбук кожному вчителю" сьогодні у Покровську сучасні ноутбуки отримали три навчальні заклади громади: ЗЗСО №9, Срібненьська та Піщанська школи. 

«Аби знизити негативний вплив «дистанційки» на якість навчання, за ініціативою Міносвіти і було започатковано проєкт «Ноутбук кожному вчителю». Для шкіл Покровської громади за кошти держсубвенції обласна влада придбала 48 ноутбуків. 38 з них передаємо вчителям 9-ї школи, адже вона визначена як опорна для учнів з сіл та не перший рік надає дистанційні освітні послуги дітям з інших країн та з тимчасово непідконтрольних Україні територій. Інші 6 поїдуть до Срібненської та ще 4 – до Піщанської шкіл. Розподілом техніки по школах займалося безпосередньо МОН», - повідомила, вітаючи освітян з отриманням нової техніки, заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова. 

Як зазначили директори шкіл, нові потужні ноутбуки – це те, чого дійсно дуже не вистачало вчителям для забезпечення нормального освітнього процесу під час дистанційного навчання. Особливо це відчували у сільських школах. 

«Звичайно, в нашому навчальному закладі є комп’ютери, але вони давно застаріли, не забезпечують ні потрібної швидкості, ні потужності, яких вимагають новітні програми дистанційного спілкування. А завдяки цьому проєкту у нас з’явилися нові можливості і для розвитку вчителів, і для укріплення матеріально-технічної бази наших закладів», - зауважила директорка Срібненської ЗЗСО Марина Дудка. 

«Ми дуже вдячні за таку суттєву допомогу. З новою комп’ютерною технікою ми матимемо можливість надавати більш якісні освітні послуги, а це – найголовніше завдання, що завжди стоїть перед педагогами», - відзначила директорка школи №9 Валентина Рудик.

 «Для гарного результату діти і вчителі мають підтримувати тісний емоційний контакт. Новітні технології, звичайно, не можуть замінити справжнього живого спілкування, але дають змогу робити це на належному рівні», - додала керівниця ЗЗСО №4 Тетяна Кірсанова. 

Як повідомила заступниця начальника відділу освіти Покровської міської ради Анастасія Долга, закуплені для вчителів ноутбуки повністю відповідають технічним вимогам Міносвіти. Вона також зазначила, що забезпечення шкіл новою технікою – це ще один крок до цифровізації громади. 

«Будемо клопотати перед профільним міністерством про те, щоб такі ноутбуки отримали в усіх сільських освітніх закладах Покровської ТГ. Сподіваюся, що такий запит буде задовільнено, адже діти мають право на якісну освіту, незалежно від того, де вони живуть», - підсумувала приємну подію заступниця міського голови Маргарита Ідрісова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

У Покровську викрили незаконну торгівлю самогоном

22 вересня інспекторами КП «Муніципальна служба правопорядку» було встановлено факт реалізації кустарно виготовленої алкогольної продукції.

eye

40

Новини громад

23 вересня 2022 13:31

Евакуація до Болгарії для жителів Покровської громади

Албена Травел з лютого розміщує українців по Програмі Захисту українців в Болгарії. Волонтерська організація пропонує розміщення в готелі БЛЮ БЕЙ 4* у відомому курортному містечку Поморіє

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 11:52

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію