• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Привітання з Днем місцевого самоврядування

eye

802

07.12.2021 10:00

RSS

img

Шановні працівники Покровської міської ради, її виконавчого комітету, посадові особи, старости, депутати всіх рівнів, члени виконавчого комітету та ветерани місцевого самоврядування!

Прийміть вітання з нагоди професійного свята!

Самоврядування - традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною — владою не над громадою, а владою самої громади, для громади та в інтересах громади.

Дякуємо всім представникам місцевого самоврядування за сили, розум і талант, які ви вкладаєте у свою щоденну роботу, за бажання бачити нашу громаду кращою, успішнішою та комфортнішою. 

Бажаємо усім, хто працює на благо нашої громади, нових досягнень та подальших здобутків, міцного здоров'я, наснаги і терпіння,  твердості духу та впевненості у власних силах. 

Зі святом!

 

Нас вітають:

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

7

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

Молодь за безпеку дорожнього руху. ДТПер?

Відеоробота Тетяни Міщинської, 11 клас, Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №20, здобула І місце на всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху», 2018 р.

eye

4

Новини

10 серпня 2022 15:20

Безпека на залізниці: чому потяг це небезпечно

У період війни питання безпеки громадян, у тому числі на транспорті та дорогах, набуло вагомого змісту. Збільшення дорожнього трафіку, пошкодження доріг, встановлення блок-постів змусило переглянути підходи до організації дорожнього руху на місцях. За дан

eye

8

Новини

10 серпня 2022 15:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію