• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

1 грудня відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом

eye

903

01.12.2021 09:00

RSS

img

Щороку 1 грудня відзначається День протидії поширенню СНІДу. Його мета – привернути увагу громадськості та нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з проблем, що стосується усього людства. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у світі з ВІЛ-інфекцією живе близько 37 мільйонів людей, серед яких 19,5 мільйонів отримують антиретровірусне лікування.

В Покровську за 9 місяців поточного року виявили 30 нових хворих на ВІЛ – інфекцію (всі отримують лікування). А усього з ВІЛ-позитивним статусом живуть 1500 покровчан.

ВІЛ – інфекція – це захворювання, що виникає внаслідок інфікування вірусом імунодефіциту людини, який вражає імунну систему, внаслідок чого організм людини з часом стає беззахисним навіть перед нешкідливими мікроорганізмами.

Втім, на сьогодні діагноз «ВІЛ» – це не вирок. Медики наголошують, що завдяки антиретровірусній терапії хворі на ВІЛ пацієнти можуть вести повноцінне життя. Головне – своєчасно виявити захворювання і почати лікування. Тест можна зробити у міських лікувальних закладах або у приватних лабораторіях.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію