• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську підбили підсумки Програми розвитку фізичної культури і спорту за останні 5 років

eye

1010

18.11.2021 15:10

RSS

img

Під час засідання виконкому, яке відбулось 18 листопада, начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Віталій Щербинка доповів про виконання заходів міської цільової Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Покровську на 2017-2021 роки.

За його словами, зараз у Покровській громаді активно розвиваються 49 видів спорту, які охоплюють 13 тисяч мешканців. 

«Для занять фізичною культурою та спортом у місті облаштовано 49 спортивних майданчиків, з яких 3-мультифункціональні, 8 із штучним покриттям, 4 футбольних поля, 2 тенісних корта. Цього року в Покровську відкрито спортивні локації у рамках реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», - зазначив Віталій Щербинка. 

За 5 років спортсмени Покровська неодноразово ставали призерами та переможцями Всеукраїнських і міжнародних змагань, в яких загалом взяли участь близько 7200 жителів громади. Наші спортсмени вибороли 630 золотих, 675 срібних та 874 бронзових медалей. 

З березня спортсменам і тренерам Покровська та приєднаних територій з олімпійських та неолімпійських видів спорту за рахунок коштів міського бюджету передбачені одноразові грошові винагороди. Лише у вересні поточного року за зайняті призові місця спортсмени громади отримали загалом 213 тисяч гривень. 

Заохочують спортсменів до досягнення високих спортивних результаті і стипендії міського голови. З початку поточного року щомісячно грошові виплати у розмірі 600, 700 та 900 грн. отримують 45 осіб.

Під час засідання виконкому секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо поцікавилась, чим відрізняється Програма, яку вже реалізовано, від Стратегії розвитку спорту, прийнятої напередодні на черговому сесійному засіданні. 

«У новому документі ми врахували стан матеріально-технічної бази приєднаних територій. У більшості сіл нашої громади майже не облаштовані спортивні зали та вуличні майданчики. До того ж, Стратегія передбачає будівництво нових спортивних об`єктів. Впевнений, це дасть ресурс для додаткового залучення мешканців усієї громади до занять фізичною культурою і спортом», - відповів начальник Управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Віталій Щербинка.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

25

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

30

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію