Від щирого серця вітаємо працівників залізничного транспорту з професійним святом!

04.11.2021 12:52

Праця залізничників у нас завжди була оточена особливою шаною та повагою – залізничний транспорт відіграє важливу роль у розвитку нашого міста.

І сьогодні у структурних підрозділах АТ «Українська залізниця» працюють висококваліфіковані фахівці, які дбайливо зберігають та продовжують традиції своїх попередників, впроваджують передові інноваційні технології та сучасну техніку, підвищують якість послуг, що надаються пасажирам.

Дякуємо за ваш професіоналізм, досвід, відданість своїй справі!

Бажаємо всім працівникам сталевої магістралі міцного здоров'я, добробуту та професійних успіхів!