Оголошення про початок конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста з публічних закупівель

01.11.2021 10:34

Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з публічних закупівель з 01.11.21 по 01.12.21.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:
•       мають громадянство України;
•       мають вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра;
•       мають знання чинного законодавства щодо діяльності органів місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, уміння застосовувати на практиці норми чинного законодавства та основні нормативно-правові акти;
•       вільно володіють державною мовою;
•       мають стаж роботи не менше 3 років;
•       володіють основними програмами роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Відділу освіти Покровської міської ради такі документи:
•       заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
•       заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
•       дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
•       копії документів про освіту;
•       Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою;
•       копію документа, який посвідчує особу;
•       копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
•       довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня  опублікування оголошення про конкурс за адресою:
85300,  м. Покровськ,  вул. Поштова, 14,  кімната 10.
За додатковою інформацією з питань функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатись за телефоном (0623)521224.