ТРЕНІНГ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ У ПОКРОВСЬКУ

07.06.2016 20:00

Новини освіти

З 1 січня 2016 року в Україні стартував проект «Вчимося жити разом», до якого залучено 140 шкіл Донецької області. Проект реалізується в двох напрямках: формування у школярів життєвих навичок, що сприяють позитивній адаптації, надання дітям психологічної та соціальної допомоги і підтримки.

В рамках проекту у місті Покровську з 2 по 4 червня 2016 року на базі навчально-виховного комплексу відбувся тренінг з методики викладання курсу «Вчимося жити разом». Участь у заході взяли 27 учителів шкіл Покровська та району: багатопрофільної гімназії, ліцею «Надія», навчально-виховного комплексу, ЗОШ №№ 2, 3, 6, 9, 12, 14, 15, ЗОШ № 8 м. Родинська, Новогродівської школи № 7, НВК, школи № 17 та гімназії м. Мирнограду. Регіональні тренери Спірке Олена та Корнієнко Ліана ознайомили вчителів з концепцією, змістом і методикою викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом». Тренінги були насичені і цікаві, проходили в дружній та доброзичливій атмосфері. Учасники ознайомилися з інформацією щодо формування миролюбності учнів, вміння працювати в команді, розвитку стресостійкості та адекватної самооцінки. Учителі отримали багато цікавих та корисних знань щодо формування життєвих навичок учнів, вікових особливостей, психологічних та соціальних проблем підлітків, методики проведення тренінгів. Кожен з них успішно проявив себе в ролі тренера і отримав відповідний сертифікат, всі були активні та зацікавлені. Отримані знання учителі реалізують вже з вересня під час викладання предмету «Основи здоров’я», на виховних годинах тощо. Всі відібрані освітні установи при проведені проектних заходів будуть отримувати організаційно-методичну підтримку Міністерства освіти і науки України. Тому, організатори Проекту сподіваються на результативну та плідну співпрацю. Адже діти — це наше майбутнє!