В МІСТІ ПОКРОВСЬКУ ПРАЦЮВАЛА ОБЛАСНА ПЕДАГОГІЧНА СТУДІЯ «ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН ДІЛЯНКИ ДНЗ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ОСНОВ ЕКОЛОГІЧНОЇ СВІДОМОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ»

10.06.2016 19:59

Новини освіти

08 червня в КДНЗ № 7 «Топольок» міста Покровська працювала обласна педагогічна студія з теми: «Ландшафтний дизайн ділянки ДНЗ як засіб формування основ екологічної свідомості дошкільників».

Своє бачення підходів до створення сучасного дошкільного ландшафту презентували педагоги КДНЗ № 6 «Сонечко», КДНЗ № 43 «Колокольчик», КДНЗ № 11 «Чебурашка» Педагоги-дошкільники м. Покровська чітко розуміють, що перебування в дошкільному навчальному закладі — це величезна складова в житті кожної дитини, адже тут вона проводить багато часу, тут навчається дружити, спілкуватися з дорослими і однолітками. Від того, наскільки доглянутим, красивим і розумно спланованим буде середовище, в якому дитина живе і розвивається, залежить її фізичний і психічний стан. Розуміючи це, педагоги перетворили територію дитячого садка в територію краси, казки, добра, створили неповторний природно-ландшафтний комплекс. Учасники педагогічної студії мали змогу власноруч спроектувати квітники для дошкільного закладу за допомогою ландшафтного конструктору, створити казковий диво-сад у горщику зі справжніх рослин та елементів декору. Дана робота сприяла набуттю практичного та теоретичного досвіду у проектуванні та створенні цікавих елементів екологічного дизайну в дошкільному закладі.