• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Індустріальний парк та ремонти соціальних об'єктів. У Покровську працювала бюджетна комісія

eye

867

18.10.2021 14:35

RSS

img

18 жовтня відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету і фінансів, інвестиційної політики. У першу чергу, із 7 питань порядку денного обговорили внесення змін до бюджету на 2021 рік, а також до Програми соціально-економічного розвитку громади. Передбачається виділення додаткових 27,5 мільйонів гривень, які планується розподілити між структурними відділами та комунальними підприємствами міської ради. 

Додаткові ресурси мають направити на заходи щодо запобігання та поширення COVID-19, укріплення фундаменту будівлі УСЗН, капремонту м’якої покрівлі адмінбудівлі у селищі Шевченко, оновлення котелень у селі Новотроїцьке, приведення до ладу Піщанського сільського клубу, облаштування мототраси у парку «Ювілейний» та на оплату поточних комунальних платежів. 

Під час засідання комісії депутати ознайомились із концепцією Індустріального парку, який має з’явитись у Покровську. «Індустріальний парк це, насамперед, залучення інвестицій та створення нових робочих місць. До того ж, це покращення інвестиційної привабливості міста, збільшення експортного потенціалу місцевих підприємств, транспортної та комунальної інфраструктури. Коли цей об’єкт запрацює на повну потужність, громада отримуватиме щорічно до 30 мільйонів гривень надходжень до бюджету», - пояснив присутнім заступник міського голови Олег Фролов.

На важливості створення Індустріального парку наголосила і секретар Покровської міськради Наталія Іваньо: «Ми увійшли до 25-ти міст України, яким держава надасть всебічну підтримку у створенні Парку. Вже сьогодні ми повинні думати про майбутнє нашої громади, про створення нових робочих місць та розвиток територій». 

Окрім концепції Індустріального парку, депутати також розглянули положення Програми із залучення та стимулювання медичних фахівців і Програми УСЗН «Покровськ - територія підтримки». А ще - обговорили зміни до Програми розвитку органів самоорганізації населення та щодо штатної чисельності робітників закладів освіти.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію