ДІТИ ДОНБАСУ ПРОТИ ВІЙНИ

02.06.2016 19:55

Новини освіти

Напередодні Дня захисту дітей, вихованці «Ліги майбутніх поліцейських» провели для юних городян розважальну програму під гаслом «Діти Донбасу проти війни».

Так, 29 травня на головній площі Покровська пройшов справжній «дитячий день», який став втіленням дитячих бажань. Всі бажаючи разом з «майбутніми поліцейськими» танцювали, малювали на асфальті, приймали участь у флешзарядці. Фіналом свята став флешмоб, в кінці якого вихованці «Ліги майбутніх поліцейських» випустили в блакитне небо голубів, як символ миру. Це викликало купу позитивних емоцій у всіх присутніх. Захід пройшов організовано та весело, а лігівців чекав сюрприз — правоохоронці Красноармійського відділу поліції нагородили найактивніших учасників листами подяки.