РОБОТА МОВНИХ ТАБОРІВ ЗАВЕРШЕНА: БАТЬКИ ЗАДОВОЛЕНІ, ДІТИ - В ЗАХВАТІ !!!

15.06.2016 19:54

Новини освіти

За ініціативою Міністерства освіти і науки України, відділом освіти Покровської міської ради, міським методичним кабінетом проводиться реалізація загальнонаціонального проекту щодо роботи літніх мовних таборів у місті.

Впродовж 2-х тижнів на базі трьох шкіл міста Покровська (ЗОШ №№ 3, 8, 14) працювали літні мовні табори. «Англійські літні школи» відвідали 60 учнів та дошкільнят. Метою роботи літніх мовних таборів стало створення відповідного мовного середовища та умов для заохочення учнів до вивчення іноземних мов. До роботи були залучені вчителі англійської та української мови, психологи та організатори, волонтери. Участь у мовному таборі допомогла дітям розкрити свої таланти та отримати досвід спілкування іноземною мовою. Діти через гру істотно розширили свій кругозір, набули мовленневі та комунікативні навички. У школах проведено дні караоке, настільні та рухливі ігри, тематичні вечірки і шоу талантів англійською, знімальні майданчики, студію мистецтв, перегляд і обговорення мультфільмів іноземною мовою, виконання пісень, інсценування, екскурсії містом, заняття «Казки українською та англійською». Слід зазначити, що діти залюбки відвідували заняття у літній мовній школі, брали активну участь у її роботі, щиро раділи успіхам та перемогам своїх команд, співчували в разі невдачі. Позитивним є той факт, що саме ігрова діяльність, неофіційна атмосфера, відсутність оцінок пробудили немалий інтерес до вивчення іноземної мови та високу активність у школярів.