ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ДНЗ №42 «ЗОЛОТИЙ ПІВНИК»

20.10.2016 19:50

Новини освіти

В дошкільному навчальному закладі № 42 «Золотий півник» відбулась цікава подія — це день відкритих дверей.
День відкритих дверей є однією з форм роботи з батьками, яка надає їм можливість познайомитися з дошкільним освітнім закладом, його традиціями, правилами, завданнями навчально-виховного процесу.
Дні відкритих дверей — можливість для батьків бути присутніми на будь-якому занятті, прогулянці, взяти участь в різних заходах.

Батьки мали можливість побувати і в дослідницкій лабораторії, і в майстерні художника, і в осінній казці, і чарівному конструкторському бюро, а також на «курсах» з іноземної мови.
Завітали на свято і поважні гості: замісник міського голови Третьяк Ю.В. та в.о начальника відділу освіти Безручко Н.В.
Колектив педагогів показав, що в установі створена небезпечне, педагогічно грамотне і психологічно комфортне середовище для розвитку дитини і зміцнення його здоров’я.
Закінчилося свято веселим флешмобом.
Колектив закладу дуже вдячний дизайнеру Колесник Тат’яні за яскраве оформлення свята.

За інформацією відділу освіти