• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Жителів Покровської громади вітають із Міжнародним днем людей похилого віку

eye

763

28.09.2021 13:15

Новини громад

img

1 жовтня на знак поваги до найстарших представників громади ми відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. 


Напередодні цієї дати представники Покровської міської ради та Управління соціального захисту населення привітали поважних жителів сіл Срібне та Новоєлизаветівка.


 «Прийміть найщиріші вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність»,- привітала винуватців свята начальниця відділу з питань розвитку приєднаних територій Олена Носач.


Від імені депутата Покровської міської ради Сергія Андрійченка його помічниця Олена Степанова висловила глибоку пошану людям поважного віку, які своєю багаторічною наполегливою працею та героїчними подвигами розбудовували нашу країну.


Ну і звичайно, яке ж свято без подарунків? Їх вручили всім жителям віком від 90 років.


Концертна програма та чаювання у дружньому колі подарували всім присутнім радість спілкування та багато незабутніх вражень.


Подібні святкові заходи пройдуть по всій території Покровської громади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Пункт Незламності – місце безпеки під час тривалого відключення електроенергії

Під час блекауту (відключення електроенергії на понад 6 годин) у Покровській громаді, як і по всій Україні, працюватимуть Пункти незламності.

eye

10

Новини громад

09 грудня 2022 14:44

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

30

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

59

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію