• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Проблемну ділянку тротуару по вулиці Тюленіна обстежила виїзна комісія

eye

564

23.09.2021 16:02

Новини громад

img

Глибокі калюжі утворюються на тротуарі по вулиці Тюленіна і заважають руху пішоходів. На таку біду місцеві жителі поскаржилися депутатці міської ради Юлії Гуріненко. 

За ініціативою обраниці громади була створення спеціальна комісія у складі представників житлово-комунального відділу, комітету самоорганізації населення, КП «Муніципальна служба правопорядку» та КП «БКП». І сьогодні проблемну ділянку ретельно обстежили. 

На місці жителі цієї частини Покровська розповіли, що рідина через природний ухил стікає сюди з проїжджої частини. А представники комісії виявили на одному з будинків ще й дві труби відведення дощової води, що виходять прямо на тротуар. І це також сприяє затопленню пішохідної доріжки. 

Увесь масштаб проблеми вирішили дослідити після зливи. Запланували залучити до обстеження також працівників відділу містобудування, архітектури та земельних відносин. 

«Ми повинні розібратися, чи можна вирішити проблему із затопленням тротуару, якщо буде правильно розташоване відведення дощової води з приватного будинку, - зазначила Юлія Гуріненко. - Якщо це не допоможе, фахівці шукатимуть інші методи, аби затребувана ділянка тротуару була доступною для городян».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

24

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

56

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

52

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію