• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Проблемну ділянку тротуару по вулиці Тюленіна обстежила виїзна комісія

eye

732

23.09.2021 16:02

Новини громад

img

Глибокі калюжі утворюються на тротуарі по вулиці Тюленіна і заважають руху пішоходів. На таку біду місцеві жителі поскаржилися депутатці міської ради Юлії Гуріненко. 

За ініціативою обраниці громади була створення спеціальна комісія у складі представників житлово-комунального відділу, комітету самоорганізації населення, КП «Муніципальна служба правопорядку» та КП «БКП». І сьогодні проблемну ділянку ретельно обстежили. 

На місці жителі цієї частини Покровська розповіли, що рідина через природний ухил стікає сюди з проїжджої частини. А представники комісії виявили на одному з будинків ще й дві труби відведення дощової води, що виходять прямо на тротуар. І це також сприяє затопленню пішохідної доріжки. 

Увесь масштаб проблеми вирішили дослідити після зливи. Запланували залучити до обстеження також працівників відділу містобудування, архітектури та земельних відносин. 

«Ми повинні розібратися, чи можна вирішити проблему із затопленням тротуару, якщо буде правильно розташоване відведення дощової води з приватного будинку, - зазначила Юлія Гуріненко. - Якщо це не допоможе, фахівці шукатимуть інші методи, аби затребувана ділянка тротуару була доступною для городян».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

23

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

32

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію