• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Ще один крок до бібліотеки майбутнього. У Родинському відкрили інформаційно-бібліотечний центр "LITERA"

eye

747

22.09.2021 15:35

Новини громад

img

Для єдиної у м.Родинське дитячої бібліотеки, яку відвідують майже тисяча школярів з усього міста, сьогодні свято - відкрився інформаційно-бібліотечний центр (медіахаб) "LITERA".

"Перемога у конкурсі проєктів "Моє місто" для нас дуже важлива,- зізнається завідувачка бібліотекою Олена Полуянчик. - Наші діти отримають доступ до різних джерел достовірної інформації, поповнять знання, розкриють свої таланти. Дякую організаторам конкурсу за можливість реалізувати нашу мрію".

"Сьогодні, коли будь-яка інформація доступна на просторах інтернету, деякі вважають, що бібліотеки пішли у минуле. Я впевнена, що це не так. Завдяки фінансовій підтримці бізнесу, який орієнтований на розвиток та підтримку громади, нам вдалося реалізувати цей проєкт. Він допоміг створити комфортні умови для творчого розвитку дітей", - говорить менеджерка ГО "Покровська Платформа спільних дій" Юлія Лемяскіна.

Вартість проєкту 90 тисяч гривень. За ці кошти вдалося придбати мультимедійне обладнання, моноблоки, меблі.

Староста Родинського Катерина Андрійченко зазначила, що приємно отримувати такі подарунки: "Пам’ятаю, як я сама ходила до цієї бібліотеки. Я рада, що у наших дітей з’явилася така техніка. Дякую за співпрацю організаторам конкурсу та великому бізнесу, який не залишається осторонь громади."

Привітав дітлахів та співробітників бібліотеки і депутат Покровської міської ради від Молодіжної партії Сергій Солоха: "Молодці наші активісти, хто подав та написав проєкт. Так тримати! Сподіваюсь, що у нашому місті ми зможемо реалізувати не один такий задум".

Інформаційно-бібліотечний центр "LITERA" - це один із 28 соціальних проєктів, які вже були втілені у життя завдяки підтримці ГО "Покровська платформа спільних дій" та соціально-відповідального бізнесу на території Покровської, Мирноградської та Удачненської громад.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Очільник Покровської МВА Сергій Добряк зустрівся з членами міського товариства людей з інвалідністю

Напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю очільник Покровської військової адміністрації Сергій Добряк разом із керуючою справами виконкому Алевтиною Жук та начальницею УСЗН Іриною Бонзюх відвідали товариство людей з інвалідністю. 

eye

39

Новини громад

02 грудня 2022 13:49

Свято добра: у реабілітаційному центрі «Милосердя» відбувся тематичний захід

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який весь світ відзначає 3 грудня, за побажанням вихованців та їхніх батьків керівництво Центру організували цікавий тематичний захід.

eye

60

Новини громад

01 грудня 2022 19:54

Вирішення водного питання: у Покровській громаді готують до експлуатації насосну станцію у с.Перше Травня

1 грудня за участю очільника Покровської МВА Сергія Добряка, заступників міського голови та співробітників ДСНС відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС, на розгляд якої було винесено 2 питання.

eye

139

Новини громад

01 грудня 2022 17:33

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію