• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Ще один крок до бібліотеки майбутнього. У Родинському відкрили інформаційно-бібліотечний центр "LITERA"

eye

1103

22.09.2021 15:35

Новини громад

img

Для єдиної у м.Родинське дитячої бібліотеки, яку відвідують майже тисяча школярів з усього міста, сьогодні свято - відкрився інформаційно-бібліотечний центр (медіахаб) "LITERA".

"Перемога у конкурсі проєктів "Моє місто" для нас дуже важлива,- зізнається завідувачка бібліотекою Олена Полуянчик. - Наші діти отримають доступ до різних джерел достовірної інформації, поповнять знання, розкриють свої таланти. Дякую організаторам конкурсу за можливість реалізувати нашу мрію".

"Сьогодні, коли будь-яка інформація доступна на просторах інтернету, деякі вважають, що бібліотеки пішли у минуле. Я впевнена, що це не так. Завдяки фінансовій підтримці бізнесу, який орієнтований на розвиток та підтримку громади, нам вдалося реалізувати цей проєкт. Він допоміг створити комфортні умови для творчого розвитку дітей", - говорить менеджерка ГО "Покровська Платформа спільних дій" Юлія Лемяскіна.

Вартість проєкту 90 тисяч гривень. За ці кошти вдалося придбати мультимедійне обладнання, моноблоки, меблі.

Староста Родинського Катерина Андрійченко зазначила, що приємно отримувати такі подарунки: "Пам’ятаю, як я сама ходила до цієї бібліотеки. Я рада, що у наших дітей з’явилася така техніка. Дякую за співпрацю організаторам конкурсу та великому бізнесу, який не залишається осторонь громади."

Привітав дітлахів та співробітників бібліотеки і депутат Покровської міської ради від Молодіжної партії Сергій Солоха: "Молодці наші активісти, хто подав та написав проєкт. Так тримати! Сподіваюсь, що у нашому місті ми зможемо реалізувати не один такий задум".

Інформаційно-бібліотечний центр "LITERA" - це один із 28 соціальних проєктів, які вже були втілені у життя завдяки підтримці ГО "Покровська платформа спільних дій" та соціально-відповідального бізнесу на території Покровської, Мирноградської та Удачненської громад.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Наталія Іваньо: «Вже сьогодні треба думати про стратегічний план із залучення інвестицій для розвитку громади»

27-28 листопада у Бельгії в рамках проєкту "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", відбулась щорічна зустріч в рамках Ініціативи для вугільних регіонів Західних Балкан та України.

eye

78

Новини громад

01 грудня 2023 17:00

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

eye

48

Новини громад

01 грудня 2023 15:44

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

eye

88

Новини громад

01 грудня 2023 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію