• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мешканці селища Шевченко відзначили ювілейний рік його заснування

eye

730

18.09.2021 11:54

Новини громад

img

17 вересня виповнилось 120 років, відколи було засноване шахтарське селище Шевченко. З нагоди ювілейної дати на площі біля Будинку народної творчості відбулось свято, на яке завітали місцеві мешканці та почесні гості. 

З поважним ювілеєм шевченківців першими вітали благочинний Покровського округу протоієрей Олександр Кондратюк та настоятель Свято-Василівського храму протоієрей Іоан. 

«Селищу Шевченко бажаємо лише розвитку, покращення інфраструктури та якості життя. Вам, мешканці, зичимо міцного здоров’я, божого благословення та допомоги в усіх трудах», - звернувся до учасників свята протоієрей Олександр Кондратюк. 

Щирі і добрі побажання мешканцям селища цього дня лунали і від Покровського міського голови Руслана Требушкіна: «У нас попереду ще багато питань, які нам разом треба вирішити: закінчити реконструкцію школи і стадіону, усунути проблему з постачанням питної води. Але я впевнений, що це нам вдасться, адже ми любимо свою громаду і робимо все можливе для її розвитку! Бажаю вам миру, добра та благополуччя». 

За внесок у розвиток селища та з нагоди святкування його 120-річного ювілею майже три десятки місцевих жителів отримали почесні грамоти та подарунки. 

Святковий настрій гостям заходу дарували виконавці творчих колективів громади. Їх виступи чергувалися з теплими вітаннями від керівництва ОТГ.

 

«Головний скарб кожного населеного пункту - це люди. Саме ви, шахтарі та фермери, вчителі та медики, щоденно працюєте заради розвитку рідного селища. Бажаю любові, щастя та добробуту кожній родині, кожному дому. Селищу Шевченко - процвітання та лише розвитку», - привітала мешканців начальниця відділу з питань розвитку приєднаних територій Олена Носач. 

День селища - свято особливе. Воно об'єднує всіх, чиєю щоденною працею створювався літопис населеного пункту. 
Про це у своїх промовах говорили депутати Покровської міської ради від партії «Порядок» Юлія Гуріненко та Анатолій Федоров. 

Свято сподобалося і дорослим, і дітям, які охоче брали участь у спортивних іграх та змаганнях. 


І цей зв’язок поколінь доводить, що у селищі є кому творити літопис рідного краю та ретельно його зберігати для нащадків, які святкуватимуть нові ювілейні дати!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

24

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

56

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

51

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію