• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Які умови пропонують вихованцям «Проліску» у дитячому садку «Світлячок»?

eye

679

16.09.2021 14:16

Новини громад

img

Триває розгляд питання щодо подальшої роботи покровського дитсадка «Пролісок». Батьків, які прийшли з ним на сесію, міський голова Руслан Требушкін запросив до дитсадку «Світлячок», куди пропонують переселитися середній групі «Проліска». 

До комісійного обстеження долучилися секретар міської ради Наталія Іваньо, заступниця міського голови Маргарита Ідрісова, в.о.начальника відділу освіти Любов Воротинцева та депутати. 

Світла група на другому поверсі має дві кімнати – спальну та ігрову. Тут повністю нові меблі: ліжка і столи-трансформери, які у будь-яку мить можна переставити. Барвиста туалетна кімната та зона для миття рук. Сюди можуть перейти 16 малюків і двоє вихователів з «Проліска». Є також місця для бажаючих у ясельній групі. 

Відповідаючи на питання батьків, Маргарита Ідрісова повідомила, що три роки тому тут утеплили стіни, торік оновили цю групу всередині. Утім, через нестачу дітей приміщення не використовувалося. 

«Ми чекаємо на поповнення діточками, - зазначила завідувачка ДНЗ «Світлячок» Олена Кравчук.- Робимо все, щоб було комфортно всім вихованцям, щоб вони із задоволенням відвідували садочок».

Батьки ретельно оглянули усі групи, коридори та сходинки. Визнали, що умови у «Світлячку» досить гарні, і наполегливо питали: чому не можна створити такі ж у «Проліску»?   

Міський голова Руслан Требушкін пояснив, що за попередніми підрахунками спеціалістів, ремонт «Проліска» обійдеться місту мінімум у 14,5 млн гривень. І своєю чергою поцікавився у батьків: чи доцільно вкладати такі гроші у приміщення, яке завідомо не відповідає сучасним нормам утримання дитячих закладів? Тим більше, що за 100-300 м від нього на дітей чекають інші садки, з цілком прийнятними умовами перебування. 

В.о.начальника відділу освіти Любов Воротинцева зазначила, що старшу групу  «Проліска» готові прийняти разом із вихователями у «Світлячку». "Туди ж пропонуємо перевести й  малюків з ясел. Молодшу групу  пропонуємо розмістити в «Калинці», а старшу - у «Сонечко»", - додала вона.

«Влада Покровська завжди готова вислухати вас, шановні батьки. Ми готові співпрацювати, розглядати ваші пропозиції i надавати свої. До того ж, питання про закриття «Проліску»  ми не виносили на чергову сесію. Воно ще потребує вивчення i обговорення. Але ми повиннi розумiти, що наша громада збiльшилася, є багато питань,  якi потребуть сьгоднi оптимiзацiї», - зазначила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.

Для довідки: за інформацією відділу освіти, на оновлення меблів, посуду та м’якого реманенту (матраци та подушки) усіх дошкільних закладів Покровської громади, які відвідують близько 2,5 тисяч дітей, потрібно близько 10 млн гривень. Перший мільйон на ці цілі депутати виділили вчора на сесії міської ради.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

25

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

57

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

53

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію