• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Кадрові, освітні та земельні питання: відбулась чергова 16 сесія міської ради

eye

1150

15.09.2021 14:39

Новини громад

img

Під головуванням Покровського міського голови Руслана Требушкіна відбулась чергова сесія міської ради, на яку було винесено понад 60 питань. 

Ще до розгляду порядку денного заступник міського голови Сергій Федоров запропонував внести додаткове питання та озвучив присутнім бажання скласти повноваження.

«Працював на розвиток Покровської громади півтора року. Виникло бажання випробувати власні сили в іншій сфері», - пояснив Сергій Федоров.

Більшістю голосів депутати підтримали дане рішення. Також проголосували за дострокове припинення повноважень депутатів від «Молодіжної партії України» Артура Попова і Малхаза Єсебуа на підставі їхніх заяв.

Одне з питань сесії стосувалось припинення навчального процесу у Новоєлізаветівській школі зі збереженням дитячого садочка. За словами в.о. начальниці відділу освіти Покровської міської ради Любові Воротинцевої, минулого року навчальний заклад відвідували 19 школярів, 12 з яких займались індивідуально.

За домовленістю з батьками у поточному році дітей та педагогів перевели до шкіл Срібного та Новотроїцького, організоване підвезення. 

Оскільки у сесійному засіданні взяли участь 23 депутати, не вистачило кворуму для розгляду блоку земельних питань щодо виділення ділянок поза межами міста. Ці питання вимагають присутності двох третин обранців громади. 

«Хочу звернутись до усіх депутатів, хто сьогодні не був присутнім на сесії, щоб наступного разу вони взяли участь у засіданні. Без їх голосів мешканці громади не можуть оформити земельні ділянки», - зазначив міський голова Руслан Требушкін.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію