• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Велике будівництво» в дії: у Родинському триває реконструкція школи №8

eye

798

14.09.2021 15:04

Новини громад

img

Восьма родинська школа – це один з трьох об'єктів, де зараз триває ремонт в рамках президентської програми «Велике будівництво». 

Сьогодні хід ремонту перевірила комісія у складі заступників Покровського міського голови Костянтина Мілютіна та Маргарити Ідрісової, депутатів Олени Харчевної від ПП «Слуга народу» та Сергія Андрійченка від «Молодіжної партії», а також освітяни. 

Виконроб будівельної компанії ТОВ «Євроком Україна» Володимир Гаренко розповів, що роботи планують закінчити до холодів. А зараз вже завершують зовнішнє утеплення стін і підготовку їх під фарбування. Повністю відновлена і крівля.

Утім, депутат Сергій Андрійченко зробив кілька зауважень будівельникам. 
«Наші діти мають навчатися в гарних умовах, у новій сучасній школі. Тому ми звертаємо увагу на всі тонкощі ремонту. У мене виникло кілька питань до підрядників щодо деревини на крівлі. Вона має бути просочена спеціальною сумішшю. Також у кожному класі має бути вентиляція» - зазначив Сергій Андрійченко. 

Оглянула комісія і коридори, зони відпочинку та класні кімнати. Серед зауважень заступниці міського голови Маргарити Ідрісової – зависоке розташування розеток у класах. 

«Ми ретельно розробляємо кольорову гаму для кожної класної кімнати. Де викладатимуться гуманітарні предмети, там має бути один колір, де точні – інший. Велику увагу приділимо й коридорам та рекреаціям», - додала Маргарита Олександрівна. 

Усі недоліки будівельники пообіцяли виправити. 

Окрема увага буде приділена внутрішньому оснащенню закладу. Зараз триває узгодження проєкту щодо закупівлі мультимедійного обладнання в актову та конференц-залу школи на суму в 1 млн грн., виділених компанією «Метінвест». Заступник міського голови Костянтин Мілютін зазначив, загальна вартість реконструкції цього освітнього закладу – 70 мільйонів гривень. Через допрацювання та зміни проекту, для повного завершення робіт потрібно ще 16-18 мільйонів. 

Комісія працювала у школі понад годину.
«Покровська громада взяла курс на «Велике будівництво». Ми шукаємо додаткове фінансування проєктів, пов'язаних із медичною та освітньою галузями. І докладатимемо максимум зусиль, аби школи, дитсадки, медзаклади нашої великої Покровської громади змінювалися на краще», - зазначила депутатка Олена Харчевна.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Молодіжна рада обговорила ряд питань, які планує втілити в життя

27 вересня відбулось засідання Молодіжної ради при Покровській міській раді, яке провів новообраний голова Олександр Нестеренко.

eye

11

Новини громад

28 вересня 2023 10:00

Добрі справи задля розвитку громади

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

eye

18

Новини громад

28 вересня 2023 09:10

У Покровську підбили підсумки роботи військово-облікового відділу

27 вересня у Покровську відбулись інструктивно-методичні заняття з питань особливостей ведення військового обліку та бронювання призовників, військовозобов’язаних та резервістів на території Покровської громади.

eye

49

Новини громад

27 вересня 2023 17:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію