• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Велике будівництво» в дії: у Родинському триває реконструкція школи №8

eye

612

14.09.2021 15:04

Новини громад

img

Восьма родинська школа – це один з трьох об'єктів, де зараз триває ремонт в рамках президентської програми «Велике будівництво». 

Сьогодні хід ремонту перевірила комісія у складі заступників Покровського міського голови Костянтина Мілютіна та Маргарити Ідрісової, депутатів Олени Харчевної від ПП «Слуга народу» та Сергія Андрійченка від «Молодіжної партії», а також освітяни. 

Виконроб будівельної компанії ТОВ «Євроком Україна» Володимир Гаренко розповів, що роботи планують закінчити до холодів. А зараз вже завершують зовнішнє утеплення стін і підготовку їх під фарбування. Повністю відновлена і крівля.

Утім, депутат Сергій Андрійченко зробив кілька зауважень будівельникам. 
«Наші діти мають навчатися в гарних умовах, у новій сучасній школі. Тому ми звертаємо увагу на всі тонкощі ремонту. У мене виникло кілька питань до підрядників щодо деревини на крівлі. Вона має бути просочена спеціальною сумішшю. Також у кожному класі має бути вентиляція» - зазначив Сергій Андрійченко. 

Оглянула комісія і коридори, зони відпочинку та класні кімнати. Серед зауважень заступниці міського голови Маргарити Ідрісової – зависоке розташування розеток у класах. 

«Ми ретельно розробляємо кольорову гаму для кожної класної кімнати. Де викладатимуться гуманітарні предмети, там має бути один колір, де точні – інший. Велику увагу приділимо й коридорам та рекреаціям», - додала Маргарита Олександрівна. 

Усі недоліки будівельники пообіцяли виправити. 

Окрема увага буде приділена внутрішньому оснащенню закладу. Зараз триває узгодження проєкту щодо закупівлі мультимедійного обладнання в актову та конференц-залу школи на суму в 1 млн грн., виділених компанією «Метінвест». Заступник міського голови Костянтин Мілютін зазначив, загальна вартість реконструкції цього освітнього закладу – 70 мільйонів гривень. Через допрацювання та зміни проекту, для повного завершення робіт потрібно ще 16-18 мільйонів. 

Комісія працювала у школі понад годину.
«Покровська громада взяла курс на «Велике будівництво». Ми шукаємо додаткове фінансування проєктів, пов'язаних із медичною та освітньою галузями. І докладатимемо максимум зусиль, аби школи, дитсадки, медзаклади нашої великої Покровської громади змінювалися на краще», - зазначила депутатка Олена Харчевна.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

26

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

57

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

53

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію