Донеччина: надходження до державного бюджету склали 7 мільярдів гривень

05.08.2021 16:04

За результатами роботи протягом першого півріччя 2021 року фахівцями податкової служби Донецької області забезпечено надходження до Державного бюджету України у сумі 7 млрд гривень, що на 58%, або на 2,6 млрд грн більше за торішні показники.

За територіальною приналежністю найбільші надходження до державного бюджету належать м. Маріуполю, а саме, майже 1,5 млрд грн, або більше 21% від усіх надходжень по області, по 0,6 млрд грн надійшло від платників  податків міст Покровськ та Краматорськ.

Лідерами серед основних джерел формування державного бюджету на Донеччині традиційно залишаються:

- податок на прибуток підприємств – 2,7 млрд грн (39%);

- податок на доходи фізичних осіб – 1,8 млрд грн (26%);

- податок на додану вартість – 1,7 млрд грн (24%).

Запорукою стабільних надходжень податкових платежів і зборів є злагоджена та конструктивна робота спеціалістів податкових органів Донецької області, а також усвідомлення бізнесом важливості своєчасної сплати всіх належних платежів.