• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За результатами конкурсу призначено керівника управління сім’ї, молоді та спорту

eye

1517

13.07.2021 13:36

Громада 1

img

Участь у конкурсі взяли два претенденти – виконуючий обов’язки начальника управління сім’ї, молоді та спорту Віталій Щербинка та член громадської ради Віктор Поліщук. Обидва конкурсанти є спортсменами та займали керівні посади в органах місцевого самоврядування.

Претенденти пройшли письмове тестування на знання антикорупційного законодавства, законів у сфері місцевого самоврядування та професійної діяльності. Далі – співбесіда.

«За результатами письмового тестування обидва претенденти набрали прохідну кількість балів, - зазначила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо. – Тому, для того, щоб визначити переможця, була проведена співбесіда. Питання стосувались не лише знань законодавчої та нормативної бази, а й шляхів вирішення кризових ситуацій. Сьогодні дуже змінилась постановка задач по роботі з молоддю та сім’ями, багато нововведень у галузі розвитку різноманітних спортивних напрямків тож керівник управління повинен швидко реагувати на нові виклики часу».

За словами членів конкурсної комісії, обидва претенденти мають власне бачення розвитку спорту у громаді, але Віталій Щербинка був більш переконливим, тому отримав одноголосну підтримку.  

Віктор Поліщук буде зарахований до кадрового резерву і згідно положення може претендувати на отримання іншої посади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

У Покровській громаді триває формування координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання ініціативної групи щодо формування персонального складу координаційної ради

eye

84

Громада 1

22 квітня 2024 15:25

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

101

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію