Інформація про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Покровської міської ради за I квартал 2021 року

15.04.2021 10:43

Протягом I кварталу 2021 року на засіданнях адміністративної комісії при виконавчому комітеті Покровської міської ради розглянуто та винесено постанови по 13 протоколам про адміністративні правопорушення.

Відносно 8 правопорушників винесено постанову про накладання штрафу на користь місцевого бюджету на загальну суму 7701,00 грн. сума добровільно сплачених штрафів до місцевого бюджету складає 2091,00 грн.

Винесено постанову про попередження 1 правопорушнику.

Відносно 4 осіб провадження у справі припинено згідно п.7 ст. 247 КУпАП, у зв'язку з закінченням строків накладання адміністративного стягнення.

Протягом звітного періоду розглянуто 1 адміністративний матеріал за ч. 2 ст. 212-1 КУпАП «Повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини», 4 адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами», 6 адміністративних матеріалів за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів. Норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» тa по 1 адміністративній справі за ст. 154 КУпАП «Порушення правил тримання собак та котів», ст. 179 ч. 1 «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві».

Усi адміністративні протоколи розглядаються згідно чинного законодавства