• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Нова філософія надання медичних послуг: у Покровській КЛІЛ запрацювало відділення екстреної допомоги

eye

637

16.06.2021 13:21

Громада 1

img

Заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Денис Клюшников відвідав відділення екстреної медичної допомоги Покровської клінічної лікарні, яке розпочало свою роботу після масштабного ремонту.

Разом із заступниками Покровського міського голови Маргаритою Ідрісовою та Костянтином Мілютіним, депутатами Покровської міської ради та керівниками медичних закладів громади Денис Клюшников оглянув умови, в яких тепер працюватиме колектив відділення та отримуватимуть послуги пацієнти.

«Відділення одно з кращих в області. Було складно на першому етапі, коли до роботи взявся не добросовісний підрядник. Але, дякуючи новій команді, яка зараз керує Покровськом, це питання було вирішено. Знайшли відповідального підрядника, який фактично за 3 місяці виконав колосальний об’єм робіт. Від імені голови обласної державної адміністрації та від себе особисто я хочу подякувати всім, хто брав участь у реалізації проекту: підряднику, замовнику, заступнику міського голови Костянтину Мілютіну, який особисто керував будівництвом. Впевнений, що лікарі і пацієнти оцінять результат цієї спільної роботи», - сказав Денис Клюшников.   

«Запрацювало відділення екстреної медичної допомоги Покровської КЛІЛ. Медпрацівники заступили на свою зміну і працюють у нових умовах, з новим обладнанням, з новою філософією надання якісних сучасних медичних послуг. Ми задоволені результатом, але разом з тим нам є до чого прагнути. Сьогодні тут були присутні всі керівники медзакладів, вони оцінили ремонт і кожен сказав, що «ми теж так хочемо». Тому так буде у кожній лікарні - це наша мета», - говорить Маргарита Ідрісова.  

«Це був проблематичний об’єкт, як і більшість у Покровську. Ми прийшли, заручились підтримкою депутатів, взялися до роботи і реалізували проект. Я думаю мешканці будуть задоволені, тому що той жах, який ми тут бачили і, нажаль, ще спостерігаємо у деяких інших відділеннях - так не повинно бути у ХХІ столітті. Наші люди гідні нормальних, сучасних умов лікування. І ми будем над цим працювати», - сказав Костянтин Мілютін.

Відділення екстреної медичної допомоги – далеко не останній проект, який реалізує нова команда керівництва Покровської громади за підтримки державної, обласної влади та соціально відповідального бізнесу. Вже зараз спільно з компанією «Метінвест» місто покращує умови у поліклініці, що знаходиться на вул. Маршала Москаленко. А на території клінічної лікарні інтенсивного лікування реалізується масштабний життєво необхідний в умовах пандемії проект: запуск станції рідкого кисню.

 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Донорство та тероборона: як бути корисним українській армії

Російський окупант продовжує наступальну операцію проти України. На третій день війни більшість українців не залишаються осторонь і роблять разом важливу справу – допомагають українським військовим подолати ворога та відстояти цілісність нашої держави.

eye

1098

Громада 1

26 лютого 2022 10:07

До уваги мешканців Гришинського старостинського округу

24 лютого, у четвер, о 10 годині у Гришинському центрі культури та дозвілля (с. Гришине, пров. Гагаріна, 6) відбудеться відкрита зустріч з мешканцями для заслуховування звіту старости Гришинського старостинського округу.

eye

1277

Громада 1

17 лютого 2022 15:48

За результатами конкурсу призначено керівника управління сім’ї, молоді та спорту

У Покровській міській раді проведено конкурс на заміщення посади керівника управління сім’ї, молоді та спорту, ним став Віталій Щербинка.

eye

1258

Громада 1

13 липня 2021 13:36

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію