• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Покровські освітяни першими у області презентували стратегію розвитку

eye

646

16.06.2021 12:48

Новини громад

img

15 червня відбулася ключова подія у сфері освіти. Участь у заході, який став черговим кроком до якісних освітніх змін, взяли представники влади, експерти з обласного департаменту освіти та вищих навчальних закладів, депутати, громадськість. Покровськ став першим у Донецькій області, що представив широкому загалу стратегію розвитку освіти громади.

Треба зазначити, що понад пів року велася кропітка робота над розробкою стратегії розвитку освіти.

Спеціально створена робоча група, до складу якої увійшли представники навчальних закладів, депутати, громадськість, вивчали та аналізували стан сучасної освіти, працювали над тим, аби зробити освітні послуги більш якісними та такими, що відповідають реформі середньої освіти та вимогам часу. Про те, як працювала робоча група, дивіться у попередніх публікаціях.

Результат напрацювань робочої групи – чітко виписана стратегія розвитку освіти громади, яку представили на презентаційному заході, що відбувся 15 червня. Відкрили зустріч заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова та секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.

«Ми презентуємо стратегію розвитку освіти і разом з вами зробимо наш Покровськ розумним. Розробимо стратегію розвитку спорту і наше місто стане сильним, представимо стратегію розвитку культури і зробимо громаду такою, що надихає», - сказала Маргарита Ідрісова. 

Звертаючись до освітян Наталія Іваньо називає їх колегами, адже також має педагогічну освіту. Розробка стратегії та робота у напрямку розвитку освіти – дуже близькі секретарю міськради.

«Сьогодні ми маємо відповісти на багато питань. Головні з яких: що ми можемо зробити, аби нашим вчителям було комфортно працювати, а дітям зручно отримувати сучасну і якісну освітню послугу. Ми маємо дати учням і педагогам чітку дорожню карту, якою вони будуть рухатися під час освітнього процесу», - говорить Наталія Іваньо.

Далі до слова були запрошені спікери заходу – представники відділу освіти міської ради, які презентували ключові аспекти стратегії розвитку освіти.

«Стратегія дозволяє свідомо реагувати на виклики сьогодення та, головне, бачити на кілька років вперед, куди ми йдемо і що для цього робимо. Завдяки цьому громада зможе розраховувати свої сили, місцеві ресурси, а також залучати зовнішні, концентрувати їх на визначених напрямах, аби малими, але зрозумілими кожному кроками, наближатися до поставлених цілей», - сказала Наталія Гнатенко.  

 

Керівник відділу освіти Наталія Гнатенко розповіла про перспективи розвитку закладів дошкільної освіти. Її заступниці Любов Воротинцева та Ольга Садикова доповідали про загальні тенденції функціонування і розвитку закладів загальної середньої освіти, умови створення ефективного безпечного освітнього середовища рівних можливостей та розвиток інклюзивно-освітньої системи.

 

Директорка Родинського будинку творчості дітей та юнацтва Юлія Кубишева розповіла про загальні тенденції функціонування та розвитку позашкільної освіти. Очільниця центру професійного розвитку педагогічних працівників Ірина Воробйова розкрила тему впровадження сучасних інноваційних методологій освітнього процесу та розвиток професійної майстерності.

Потужна група експертів, серед яких директор департаменту освіти і науки Донецької ОДА Тетяна Сідашева, в.о. начальника управління Державної служби якості освіти Тетяна Ремпель, команда науковців Маріупольського державного університету, на чолі з проректором Тетяною Марена, доктор педагогічних наук, професор, завідуюча кафедрою мовної підготовки ДонНТУ Марина Кабанець, дала високу оцінку стратегії покровських освітян та додала свої рекомендації, аби зробити стратегію ще більш вдалою.

«Хочу подякувати усім, хто працював над розробкою стратегії розвитку освіти Покровської громади за таку величезну ґрунтовну системну роботу. Це показує вашу згуртованість та зацікавленість у тому, щоб громада була потужною та процвітаючою», - зазначила Тетяна Сідашева.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Очільник Покровської МВА Сергій Добряк зустрівся з членами міського товариства людей з інвалідністю

Напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю очільник Покровської військової адміністрації Сергій Добряк разом із керуючою справами виконкому Алевтиною Жук та начальницею УСЗН Іриною Бонзюх відвідали товариство людей з інвалідністю. 

eye

42

Новини громад

02 грудня 2022 13:49

Свято добра: у реабілітаційному центрі «Милосердя» відбувся тематичний захід

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який весь світ відзначає 3 грудня, за побажанням вихованців та їхніх батьків керівництво Центру організували цікавий тематичний захід.

eye

61

Новини громад

01 грудня 2022 19:54

Вирішення водного питання: у Покровській громаді готують до експлуатації насосну станцію у с.Перше Травня

1 грудня за участю очільника Покровської МВА Сергія Добряка, заступників міського голови та співробітників ДСНС відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС, на розгляд якої було винесено 2 питання.

eye

139

Новини громад

01 грудня 2022 17:33

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію